Sohbet Tecil bitti sınava girebilir miyim?

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
2014 yılında (89luyum) üniversiteden kaydimi sildirdim , 6 ay sonra sınava girip İstanbul üni kazandım , problem olmadan 2. Uniyi okudum

mned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
Redmi 10C
Konular
1
Sınav binasındaki polisler GBT yapmıyor :) sadece sınava girmesi yasak olan araçları ararlar ,hiç bir şey olmaz sınava girebilirsin.

Ender Erman

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender
Cihazım
Samsung
Konular
0
Merhabalar bir sorum olacaktı. Bakaya veya yoklama kaçağı olan bir kişi ÖSYM sınavlarına girebilir mi, sınava girmek için bir engel oluşturur mu? Eğer girebiliyorsa sınav binası önünde gbt kontrolü olur mu? Yoksa sınav belgesi, kimlik ve fotoğrafa bakıyorlar diye biliyorum. Teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Allahın selamın üzerinize olsun.Sizlere danışmam gereken bir şey var.
25 yaşındayım 15 haziranda tecilim sona erecek.
6 Eylülde KPSS sınavına giricem. Asker kaçağı olarak sınava girebilir miyim? Ya da ağustos yerine Kasım celbine aldırabilir miyim askerliği?
Bilgisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Merhabalar bir sorum olacaktı. Bakaya veya yoklama kaçağı olan bir kişi ÖSYM sınavlarına girebilir mi, sınava girmek için bir engel oluşturur mu? Eğer girebiliyorsa sınav binası önünde gbt kontrolü olur mu? Yoksa sınav belgesi, kimlik ve fotoğrafa bakıyorlar diye biliyorum. Teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@mned,mystico, Guven0202, tahacld, Merhabalar bir sorum olacaktı. Bakaya veya yoklama kaçağı olan bir kişi ÖSYM sınavlarına girebilir mi, sınava girmek için bir engel oluşturur mu? Eğer girebiliyorsa sınav binası önünde gbt kontrolü olur mu? Yoksa sınav belgesi, kimlik ve fotoğrafa bakıyorlar diye biliyorum. Teşekkür ederim.

Üst Alt