Yardım Teamwiever ile rom yüklememe yardım

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Daha önceki mi6 cihazıma gayet güzel bir şekilde twrp kurup rom yüklemesi yapabiliyordum mi9t cihazı aldım 6 ay önce twrp yüklemesi denemesinde bulundum yükleyemedim telefon açılmadı gidip tamircide yazılım attırmak zorunda kaldım şuanda eu rom yüklemek istiyorum bağlanıp yardımcı olabilecek kimse varmı?

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Sizin telefonunuza sahip olmadığım için 1-1 yardımcı olamayacağım ancak bulduğum kaynağı paylaşabilirim. Öncelikle bu telefonda direkt twrp yükleyemiyorsunuz öncesinde yapmanız gereken işlemler var. Konuda hepsi adım adım belirtilmiş okuyarak yapabilirsiniz. Acele etmemenizi öneririm yoksa yine aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Daha önceki mi6 cihazıma gayet güzel bir şekilde twrp kurup rom yüklemesi yapabiliyordum mi9t cihazı aldım 6 ay önce twrp yüklemesi denemesinde bulundum yükleyemedim telefon açılmadı gidip tamircide yazılım attırmak zorunda kaldım şuanda eu rom yüklemek istiyorum bağlanıp yardımcı olabilecek kimse varmı?
hocam özelden yazın yardımcı olayım eski cihazım mi 9t 4 ay önce cihaz degiştirdim bu dosyayı da indirirseniz sorun olmaz

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Sizin telefonunuza sahip olmadığım için 1-1 yardımcı olamayacağım ancak bulduğum kaynağı paylaşabilirim. Öncelikle bu telefonda direkt twrp yükleyemiyorsunuz öncesinde yapmanız gereken işlemler var. Konuda hepsi adım adım belirtilmiş okuyarak yapabilirsiniz. Acele etmemenizi öneririm yoksa yine aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

hocam bana çok karışık geliyor işte yapamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam özelden yazın yardımcı olayım eski cihazım mi 9t 4 ay önce cihaz degiştirdim bu dosyayı da indirirseniz sorun olmaz
rom mu hocam bu tgz uzantılı dosya

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
hocam bana çok karışık geliyor işte yapamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom mu hocam bu tgz uzantılı dosya
Cihaz benim yanımda olmadığı için bir sıkıntı çıkarsa çözme ihtimalim çok düşük bu yüzden beni dinlemeniz doğru olmaz, en fazla kaynak atabilirim. Eğer varsa youtube videosu izleyerek yapın veya aynı cihaza sahip birisinin konuya yazmasını bekleyin.

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular