Yardım tavsiye

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Günaydın arkadaşlar mi mix 3 alacağım bi yer tavsiye eder misiniz ? Alanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum :)

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
S

Satıcı kimdi hocam
Senin için baktım sipariş geçmişime. "turuncumağaza" adlı mağazadan almışım. Ama ben yıllardır n11 den alışveriş yaparım farklı satıcılardan aldıgım ürünlerde bugune kadar hiç pişman olmadım. 1 hafta önce 7 bin tl ye şirket için notebook aldım mesela. Aynı ürün vatanda 9 bin tl idi. 2 gün önce 2 adet ram satın aldım vs. vs. Satıcı puanına bak, yorumlara bak. Eski satıcı olmalarına dikkat et ( yaptıkları satış sayısından anlaşılıyor)
Zaten herhangi bir sorun yaşarsan kayıtsız şartsız mazerete ihtiyacın olmaksızın, satıcı ile yüz göz olmadan kargoya verip iade edebiliyorsun 14 gün içerisinde.
Eline gelen cihaz kapalı ve mühürlü kutusunda geliyor, açılmış paket vs görürsen direk iade edersin, kapalı mühürlü paket ise zaten sorun yoktur. İade koşullarını okuyup sipariş et. Sim kartlı cihazlarda, sim kartı taktıktan sonra mazeretsiz iade edemezsin eğer ayıplı ürün cıkarsa iade edebilirsin. Tüketici haklarını bilmek önemli, aldığım bir harici diski 1 bucuk yıl sonra iade ettim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ukrayna dan 3200 e aldım
Bizde 1/5.2 olan dolar paritesi ukraynada 1/21 hocam daha pahalıya gelmiyormu vergilerle beraber.

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Ben dün aldım istanbulbalisi Enver abi den 3200 e pasaport kayıt gerekiyor ve garanti yok sadece yazılım garantisi var 4+4 kullanabiliyorsunuz eğer bir arkadaş daha bulursam yarı yarıya bir kaç ay sonra kaydettirebilirim pasaport um mevcut happy~~ 8/128 olan modeli

Oyla:
Üst Alt