Yardım tavsiye

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Günaydın arkadaşlar mi mix 3 alacağım bi yer tavsiye eder misiniz ? Alanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum :)

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Hepsiburada'dan bakmanı tavsiye ederim. Hem uygun olur hem de muhatap bulursun en azından.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Hepsiburada'dan bakmanı tavsiye ederim. Hem uygun olur hem de muhatap bulursun en azından.
3999 tl şuan en uygun orada ithalatçı garantili olarak. Muhakkak delta servis garantilidir. Bide cepport'un KVK garantili satışı var aklım bir yandan da orda kalıyor

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Cepport'a da baktım ancak göremedim orada. KVK garantili olursa daha iyi olur tabi sizin için.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Cepport'a da baktım ancak göremedim orada. KVK garantili olursa daha iyi olur tabi sizin için.
gittigidiyor sitesine yönlendiriyor cepport ama hakkındaki yorumları duyunca tırstım sonuçta 4000 gibi bir mebla biçeceğim buna . mi store da satışı başlasa gözüm kapalı alacağım

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
gittigidiyor sitesine yönlendiriyor cepport ama hakkındaki yorumları duyunca tırstım sonuçta 4000 gibi bir mebla biçeceğim buna . mi store da satışı başlasa gözüm kapalı alacağım
Bence mi store dan gözün kapalı alma. İyice araştır, şikayetleri oku evofone hakkında yazılıp çizilenlere bak öyle karar ver. Mi storeda satılan cihazlar Xiaomi garantili olmuyor ne yazık ki. Genpa ile anlaştıkları söyleniyor ama garantiye gönderilen cihazlar başka servislere yönlendiriliyor.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Bence mi store dan gözün kapalı alma. İyice araştır, şikayetleri oku evofone hakkında yazılıp çizilenlere bak öyle karar ver. Mi storeda satılan cihazlar Xiaomi garantili olmuyor ne yazık ki. Genpa ile anlaştıkları söyleniyor ama garantiye gönderilen cihazlar başka servislere yönlendiriliyor.
Vallahi hocam okumadığım yorum girmediğim forum sitesi kalmadı her satıcı hakkında hem iyi hem kötü yorumlar var sanırım işimi biraz şansa bırakıp cepporta yöneleceğim

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Vallahi hocam okumadığım yorum girmediğim forum sitesi kalmadı her satıcı hakkında hem iyi hem kötü yorumlar var sanırım işimi biraz şansa bırakıp cepporta yöneleceğim
Mantıklı bir iş yapmış olursun. Bu sitenin adminleri hem garanti servisi ile hemde cepport ile iş ortakları. Yani bir sorun olduğunda sana yardımcı olurlar. Muhattap bulursun karşında.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Mantıklı bir iş yapmış olursun. Bu sitenin adminleri hem garanti servisi ile hemde cepport ile iş ortakları. Yani bir sorun olduğunda sana yardımcı olurlar. Muhattap bulursun karşında.
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Oyla:

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Günaydın arkadaşlar mi mix 3 alacağım bi yer tavsiye eder misiniz ? Alanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum :)
N11. Tüm alısverıslerımı oradan yaparım sorun yaşamadım hiç. Mi a2 telefonumuda oradan aldım teknosada 2700 e satılırken 1600 e

Oyla:
Üst Alt