Soru Taşınabilir Harddiske Otg kablosu ile telefonu bağlama oluyor mu?

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
İyi geceler arkadaşlar. Mi 6 miui 9 global kararlı cihazım. Bir de samsung 1tb taşınabilir harddiskim var. Evimde bilgisayarım yok. Otg kablo ile telefonu taşınabilir harddiske bağlasam direk resim video gibi dosyaları atabiliyormuyum harddiske. Forumda konuyu araştırdım bulamadım. Bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim, cevabınıza göre bir otg kablosu alacam

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Anladığım kadarıyla taşınabilir harddiski bağlanamıyoruz telefona. Boşuna otg kablo almayım o zaman

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Anladığım kadarıyla taşınabilir harddiski bağlanamıyoruz telefona. Boşuna otg kablo almayım o zaman

isterseniz alın dursun her zaman lazım olabilecek birşey flash bellek baglarsınız klavye maus veya başka şeyler de olabilir pahalı bir aparat da değil iyi akşamlar

Oyla:

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
İyi geceler arkadaşlar. Mi 6 miui 9 global kararlı cihazım. Bir de samsung 1tb taşınabilir harddiskim var. Evimde bilgisayarım yok. Otg kablo ile telefonu taşınabilir harddiske bağlasam direk resim video gibi dosyaları atabiliyormuyum harddiske. Forumda konuyu araştırdım bulamadım. Bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim, cevabınıza göre bir otg kablosu alacam

Dosya sisteminden dolayi okumuyor ancak nette bazi programlar var bunun icin o program ile baglayabiliyorsun bulursam yazarim linkini

Oyla:

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Dosya sisteminden dolayi okumuyor ancak nette bazi programlar var bunun icin o program ile baglayabiliyorsun bulursam yazarim linkini
Bulabilirsen sevinirim. Çok makbule geçer

Oyla:

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam başka los 14.1 gibi rom kurulu telefonda deneyin eğer açılıyorsa rom desteklemiyordur sizin bide hdd yi takınca çalışmaya yani hdd dönmeye başladı mı güç yetmeyince hdd ışığı yanar ama dönmez dönse bile çok çok yavaş döner o zamanda anlarsınız yetmediğini ama bence sıkıntı yazılımsal gibi geliyor

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Çift kafalı usb kablolu laptop diski veya adaptörle çalışan büyük hdd varsa bunları telegona bağlarsınız. Ancak sadece exfat ve fat olan yerleri okuyup yazabilirsiniz. Ntfs sadece okuyor. Root lu programlarlar yazanlar var ama hata yapıyor sık sık. Ben çok kullandım

Oyla:
Üst Alt