Diğer Tanımadığım bir kanal benim videomu paylaşmış

enes122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 6/64
Konular
8
Ben bir blog yazıyordum kitaptan. 130dan fazla makalem vardı amacım 250 makaleye kadar çıkıp adsense reklamı yerleştirmek idi. Neyse 130 makalelerde iken günlük hit 2bin civarı filandi yaklaşık 8ayda filan girmiştim o kadar makaleyi. Neyse baktım hitler 1500-2000 arasında dedim reklam alim adsense başvuru yaptım red yedim gerekçe ise tam hatırlamıyorum kopya/orijinal olmayan içerik vs diye geçiyor. Googleden araştırdım site içeriklerimi türlü türlü yerlerde benim yazdığımin noktasına kadar aynısı ve paylaşım tarihide benden sonra olan farklı farklı yerlerde gördüm yazdıklarımı. O gün lanet ettim bloga bıraktım.

Bunu neden anlattım bilmiyorum ama içeriği korumak zor

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Arkadaşlar merhaba youtubeda bir kanal benim içinde bululduğum bir video paylaşılmış kanal sahibine ulaşamadım videoyu nasıl kaldırabilirim? yada youtube mail atarak nasıl ulaşırım videoyu kaldırmak için
Youtubeye mail atıp o videonun için olduğunu ıspatlamanız gerek. daha önce benim başıma gelmişti. bu şekilde kaldırttım

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Ben bir blog yazıyordum kitaptan. 130dan fazla makalem vardı amacım 250 makaleye kadar çıkıp adsense reklamı yerleştirmek idi. Neyse 130 makalelerde iken günlük hit 2bin civarı filandi yaklaşık 8ayda filan girmiştim o kadar makaleyi. Neyse baktım hitler 1500-2000 arasında dedim reklam alim adsense başvuru yaptım red yedim gerekçe ise tam hatırlamıyorum kopya/orijinal olmayan içerik vs diye geçiyor. Googleden araştırdım site içeriklerimi türlü türlü yerlerde benim yazdığımin noktasına kadar aynısı ve paylaşım tarihide benden sonra olan farklı farklı yerlerde gördüm yazdıklarımı. O gün lanet ettim bloga bıraktım.

Bunu neden anlattım bilmiyorum ama içeriği korumak zor
Geçmiş olsun bu ''İntihal''denen kaynağı kendine ait olmayan yazı, resim, video ve diğer materyallerin izinsiz alınıp kullanılması Telif Hakları yasasına aykırıdır.Ve suçtur..Kaynağın size ait olduğunu kanıtlarsanız Bu oluşumu İlgililere ulaştırarak ortadan kaldırırsınız ,Bu gibi konular başa geldiğinde Noter de size ait olduğunun Onayı olsa bu işi çok kolay halledebilirdiniz..Kolay gelsin umarım çözülür sizin lehinize bu durum..

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Videoda bulunduğum demissiniz ve youtuber değilsiniz burada arkadaşlar telif hakkından filan bahsetmislerde sizin olay tamamıyla bambaşka. Bence dert etmeyin, kendinizi üzersiniz ve sonuçlanmaz.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Videoda bulunduğum demissiniz ve youtuber değilsiniz burada arkadaşlar telif hakkından filan bahsetmislerde sizin olay tamamıyla bambaşka. Bence dert etmeyin, kendinizi üzersiniz ve sonuçlanmaz.
enes122 Nickli arkadaşın konusuna Telif hakkı ile konuyu gündeme getirdim.Ve dediğim gibi olması gerektiğini yazdım.You Tube ile konuya yanıt vermedim..Açıklama gereği duydum..İyi forumlar...

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Estağfurullah hocam benim hatam, cevapladiginiz mesaj başkaymiş. İş telaşı ile mesaj yetistiriyim derken dikkatimden kaçmış, siz kusura bakmayın.
enes122 Nickli arkadaşın konusuna Telif hakkı ile konuyu gündeme getirdim.Ve dediğim gibi olması gerektiğini yazdım.You Tube ile konuya yanıt vermedim..Açıklama gereği duydum..İyi forumlar...

Üst Alt