Yardım Tam yedekleme ve geri yükleme konusunda yardım

Alo_Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miuimix v13.0.5
Telefon Modeli
poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar merhaba
geçen hafta cihazıma miuimix ile birlikte yüklemiş olduğum no gravty kernel kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir arıza meydana geldi. telefonu kapattığım zaman yeniden açamıyorum. sürekli mi logosuna geliyor kapanıyor geri açılıyor mi logosunda kalıyor kapanıyor sürekli tekrar yapıyor. TWRP ye girip tekrar kernelin dosyasını flaslasınca açabildim telefonu.
zaten ayrı bir sıkıntısı daha var kerneli yükleyince uygulama içerisinde çift parmak zoom hareketleri çalışmıyor.
şimdi sizden talebim bu noktada başlıyor. cihazımı temiz kurulum yapmak istiyorum bu sefer yüklemeyeceğim kerneli. telefonumun içerisindeki uygulama ayarlar temalar kısacası herşeyi olduğu gibi yedek alıp format attıktan sonra geri kurabilceğim bir uygulama methodu varmıdır. uygulama ayarları dahil.

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Twrp sorununun sürümden dolayı olduğunu düşünüyorum, kendi sitesinde A12 destekli Twrp yayınlanmadı henüz fakat X3 Pro için Twrp geliştiren dev. tarafından yayınlanan A12 destekli Twrp sürümlerini bulabilirsiniz. Unofficial yazmasının nedeni henüz beta aşamasında olması ve Twrp sitesine eklememesi olduğunu belirtmişlerdi daha önce XDA konusunda doğru hatırlıyorsam, o konuya da ulaşabilirsiniz. Geliştirici ilk mesajda yukarıda verdiğim linki vermiş unofficial yazarak.

Son düzenleme:
Oyla:

Alo_Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Twrp sorununun sürümden dolayı olduğunu düşünüyorum, X3 Pro için Twrp geliştiren dev. tarafından yayınlanan A12 destekli Twrp sürümlerini bulbailirsiniz. Unofficial yazmasının nedeni henüz beta aşamasında olması ve Twrp sitesine eklememesi olduğunu belirtmişlerdi daha önce XDA konusunda doğru hatırlıyorsam, o konuya da ulaşabilirsiniz. Geliştirici ilk mesajda yukarıda verdiğim linki vermiş unofficial yazarak.
hocam tam 2 dk önce öğrendim bende a12 yi desteklemiyormuş ya saçmalığa bak :S çok teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt