Yardım Tam Ekran Hareketi Renklendirme

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Yıllardır sanal tuşlarda geri tuşuna uzun basmayı zorla durdur olarak kullanırım hocam. Tam ekran hareketlerinde bu seçenek olmadığı için çok zorluk yaşamıştım ancak uygulama bunu sağladı. Esas olarak bu özellik için yüklemiştim fakat denedikten sonra gördüm ki getirdiği ek özellikler ile gerçekten vazgeçilmez bir uygulamaymış. Pro versiyonunu da satın aldım, mutlu mesut yaşıyoruz şu anda :) En azından bir şans vermenizi tavsiye ederim.
hocam arkaplanda çalışan sistem dışı uygulamalara alerjim var benim. :) ısınamıyorum. boşa kaynak harcıyormuş gibi geliyor bana. bilgisayarlardaki ccleaner tarzı uygulamalar gibi. :)

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Mi 5 cihazım varken ben de öyle zorla durdur uygulaması olarak kullanıyordum. Alışınca gerçekten zor oluyor bırakması. Cihaz değiştirince bu özelliği de unuttum artık. Ama dediğiniz uygulamayı AOSP romlar için kullanıyordum. Gerçekten çok kullanışlı.

davutoN6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Temaya, tam ekran hareketleri sırsasında kenardan çekince çıkan şekli renklendirmeyi nasıl
ekleyebilirim? Bazı temalarda var. onlardan alıp kullandığım temaya ekleme yapabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşım bulabildinmi o aradığın temalardan bana bı kaç kez denk gelmiş ti bidaha bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temaya, tam ekran hareketleri sırsasında kenardan çekince çıkan şekli renklendirmeyi nasıl ekleyebilirim? Bazı temalarda var. onlardan alıp kullandığım temaya ekleme yapabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
O tarif ettiğin temadan bulabildinmi arkadaşım

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşım bulabildinmi o aradığın temalardan bana bı kaç kez denk gelmiş ti bidaha bulamadım
burada direkt magisk modülü olarak 12 tane renk var zipten çıkarıp istediğiniz rengi yükleyin. Ama bu durum çubuğu simgelerininin rengini de değiştirir. Deneyin durum çubuğu değişmesini istemezseniz ilk sayfada XiaoMiu hocamın dediği gibi gesture_back_background.png adlı dosyayı elle değiştirin.

Üst Alt