Yardım Taksitlendirme

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
merhabalar
sizden xiaomi mi5 telefon almak istiyorum fakat finansbank kredi kartına taksit seceneği sunmusmussunuz bilgilerde ama satın alma işlemi yaparken taksitlendirme seceneği cıkmıyor bankadan aldığım bilgiye göre telekomunasyon alışverişlerinde taksitlendirme uygulanmıyormuş ne yapmam gerekiyor bende taksitli almak istiyorum bu ürünü en kısa zamanda beni bilgilendirmenizi arz ederim
telefonu bu forum üzerinden cepport tan almaya calıştım taksitle ama taksit seceneği cıkmadı napabilirim

hbsv8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5S
Konular
1
Ticari kredi kartların haricinde cep telefonlarına taksit yapılamıyor. Bende cepporttan aldım, dilersen karttan geçtikten sonra bankayla görüşerek isteğe bağlı taksitlendirebilirsin. Tabi bankanın uyguladığı faiz oranlarını da göz önüne alman gerekir.

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
Ticari kredi kartların haricinde cep telefonlarına taksit yapılamıyor. Bende cepporttan aldım, dilersen karttan geçtikten sonra bankayla görüşerek isteğe bağlı taksitlendirebilirsin. Tabi bankanın uyguladığı faiz oranlarını da göz önüne alman gerekir.

cok teşekkür ederim peki banka en fazla ne kadar üstüne para alır

hbsv8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5S
Konular
1
cok teşekkür ederim peki banka en fazla ne kadar üstüne para alır

Garanti bankası 3 taksite 65 TL faiz aldı. İş bankası biraz daha az alıyor mesela. Ödeyeceğin faiz biraz da kaç parayı kaç taksite böldüğünle ilgili. Ben 1364 TL yi 3'e bölmüştüm.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13