Yardım Takılmalar Donmalar Ve Güncelleme Sorunu

mahmutgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiamio mi 8
Konular
0
yanlış yapıyorsunuz hocam mevcut romunuzun sürümü bölgesi ne ise o sürümü yüklemeyi seçeceksiniz sonra güncellensin mi diye sorarken dosya isimlerini değiştireceksiniz. Yani 13.0.3.0 sürümünün çin romu yüklü mesela siz de aynı kullandığınız rom hangisiyse dosyasını seçeceksiniz güncellensin mi diye sorarken dosya isimlerini değiştirmelisiniz. Dosya isim değişiminden sonra güncelle diyeceksiniz böyle yapmaz da farklı bir romun (sürüm,bölge farklılıkları vs.) dosyasını seçerseniz hata verir olmaz
İndirdiğim rom miui_VAYUTRGlobal_V13.0.3.0.SJUTRXM_be89a7db28_12.0.zip bu ve aldığım hata da bu hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-21-22-25-18-875_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-21-22-25-18-875_com.android.settings.jpg
    252,4 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2022-09-21-22-27-29-584_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-09-21-22-27-29-584_com.android.updater.jpg
    167,9 KB · Görüntüleme: 7

portakal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
İndirdiğim rom miui_VAYUTRGlobal_V13.0.3.0.SJUTRXM_be89a7db28_12.0.zip bu ve aldığım hata da bu hocam
Beta rom olduğu için yüklenmiyor.Normalde tr romu 13.0.1
Bende MIUI 13.0.3 beta Endonezya rom yüklü.Tekrar aynı 13.0.3 beta Endonezya romu yükleme istesem aynı hatayı alırım.Enson güncelleme paketini indir dediğinde sana 13.0.1 tr romu indirecek.Çünkü beta test kullanıcı olmadan bir şekilde bu romu yüklemişsin.Normalde sendeki sürüm 13.0.1 olmalıydı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Fakat sorun beta rom yüklü.Yani beta kullanıcısı değil bu arkadaş.o yüzden hata alıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tr rom dan tr romu tekrar flash yapacağın için sorun olmaz.bl kilidi kapalı dahi olsa yükleyebilirsin.Fakat farklı bölge romu yüklemek istersen hata alırsın.
Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim. Günce TR yazılımı indirip deneyeceğim farklı bölge kurmak istemiyorum.

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Her şeyi indirdim kuruluma geçtim fakat bir yanlışlık yaptığımı fark ettim cihazı fastboot moda almak yerine recoveryden mi assistan moduna alıp yüklemeyi başlattım şuan flashing ibaresi var galiba cihazı yazılımsal olarak çökmeye ittim :^)

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bl kilidi ilk defa işe yaradı yazılımı yanlış yüklüyordum kilit sebebiyle yüklenmedi artık yeni güncelleme gelene kadar hard reset atıp bekleyeceğiz

mahmutgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiamio mi 8
Konular
0
Fakat sorun beta rom yüklü.Yani beta kullanıcısı değil bu arkadaş.o yüzden hata alıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tr rom dan tr romu tekrar flash yapacağın için sorun olmaz.bl kilidi kapalı dahi olsa yükleyebilirsin.Fakat farklı bölge romu yüklemek istersen hata alırsın.
emin misiniz bl kilidi kapalıyken yapılabilir mi çünkü çoğu yorumlara baktığımda bl kilidi açık olmalı diyor

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
emin misiniz bl kilidi kapalıyken yapılabilir mi çünkü çoğu yorumlara baktığımda bl kilidi açık olmalı diyor
Denedim olmuyor yeni güncelleme gelene kadar beklemeyi tercih ettim

mahmutgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiamio mi 8
Konular
0
Denedim olmuyor yeni güncelleme gelene kadar beklemeyi tercih ettim
Aynen yeni güncellemeyi beklemek lazım ama anlamadığım şey mi pilot da değilim nasıl oluyorda stable beta güncellemesi alıyorum 😂 gerçekten saçma

Üst Alt