İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Lineage os 15.1 e göre zil sesi düşük geldi çoğu zaman gelen aramaları duyamıyorum bunun için ne önerirsiniz ?

Açıkçası koyduğunuz zil sesi mp3 yada düşük tonlu ise değiştire bilirsiniz ses seviyesini zille değilde (artan zil sesi de açık olabilir) mp3 dinleyerek test etmek daha doğru olur.

Dr.Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Çelim
Konular
0
daha iyi olduğu kesin olmakla beraber şebeke de 2 si aynı yazılımsal bir şey değil şebeke çekme durumu , ancak 3g lte ye göre daha iyi çeker öyle deneye bilirsin ,
Birazdan yükleyeceğim. Gapps'ı Android 9 seçeceğim değil mi? Bir de Wipe işlemlerini açar mısın? İnternat storage dışında hepsini seçeyim mi? Birde ben standart kullanıcıyım. Magisk kurmasam sorun olur mu?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Birazdan yükleyeceğim. Gapps'ı Android 9 seçeceğim değil mi? Bir de Wipe işlemlerini açar mısın? İnternat storage dışında hepsini seçeyim mi? Birde ben standart kullanıcıyım. Magisk kurmasam sorun olur mu?

Öncelikle arm64 9.0 nano seç gapps için , twrp açıkken pc bağlarsan usb gib iiçini göre bilirsin oradan android ve gereksiz dosyaları sil , ve internal storage dışında wipe yap , magish kurmasan oolur tabi ki ama iyileştirmelerden mahrum kalırsın sadece , sterio mod gprs fix v.s gibi

Dr.Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Çelim
Konular
0
Son 1.3 versiyonunu yükledim. Yükleme bittikten sonra tekrar wipe yapmayana kadar saçma sapan hatalar verdi. Wipe yapınca düzeldi. Yükleme adımlarına ekleyin hocam.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Son 1.3 versiyonunu yükledim. Yükleme bittikten sonra tekrar wipe yapmayana kadar saçma sapan hatalar verdi. Wipe yapınca düzeldi. Yükleme adımlarına ekleyin hocam.
Şifreleme olduğu için kurduktan sonra format data yapmanız lazim

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yanlış bilgi gerek yok ona. Şuan tüm bilgilerim telefonda duruyor bütün ayarlara baktım ve bug ile karşılaşmadım.

siz andoid klasörünü silmediyseniz eski uygulamalar var orada , onlar sapıtmıştır sonra wipe yapınca zaten kendi temizlemiştir = ) düzelmiş ondan

thugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
siz andoid klasörünü silmediyseniz eski uygulamalar var orada , onlar sapıtmıştır sonra wipe yapınca zaten kendi temizlemiştir = ) düzelmiş ondan
hocam öm bakarmısınız acil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkdaşlar telefonda herşey silindi açılmıyor yardımcı olabilecek biri lütfen öm atabilir mi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
hocam öm bakarmısınız acil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkdaşlar telefonda herşey silindi açılmıyor yardımcı olabilecek biri lütfen öm atabilir mi
detaylı yazarsan yardımcı olurlar. niye silindi ne oldu da açılmıyor vs

Üst Alt