Soru Sürekli TWRP Ekranının Açılması

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Arkadaşlar tek tuşla TWRP yükleme aracını kullanarak Mi 8 cihazıma TWRP yükledim. Sonra Install kısmında ANX Camera yükledim. Reboot System diyorum fakat sürekli TWRP açılıyor. Ne yapabilirim ? Format atmadan telefonu açabilir miyim ?

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Arkadaşlar tek tuşla TWRP yükleme aracını kullanarak Mi 8 cihazıma TWRP yükledim. Sonra Install kısmında ANX Camera yükledim. Reboot System diyorum fakat sürekli TWRP açılıyor. Ne yapabilirim ? Format atmadan telefonu açabilir miyim ?
Kullanmış olduğunuz rom'un zip dosyasını indirip format atmadan yükleyin deneyin belki açılır.

Oyla:

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Evet arkadaşlar gitmedi verilerim.

Bir sorum daha var. TWPR yüklüyorum Mi 8 cihazım için. İşlemler bittikten sonra TWRP ile başlat diyorum. Fakat Fastboot ekranında kalıyor. Ne yapabilirim ?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Evet arkadaşlar gitmedi verilerim.

Bir sorum daha var. TWPR yüklüyorum Mi 8 cihazım için. İşlemler bittikten sonra TWRP ile başlat diyorum. Fakat Fastboot ekranında kalıyor. Ne yapabilirim ?
Elle TWRP'yi açın ses açma ve power tuşuna basılı tutun unlocked yazısı gelince power tuşundan elinizi çekin ses açma basılı kalsın twrp açılınca ordanda elinizden çekersiniz.

Oyla:
Üst Alt