Yardım Sürekli Gönderilen Hata Raporu / Sürekli Ekrana Gelen Gizlilik Politikası

harafemla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.1.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 11 Pro kullanıyorum hem müzik uygulamasında hem de deezer spotify gibi programlarla müzik dinlerken 5 dakika aralıklarla sürekli ekrana bir yazı geliyor "Sorunla ilgili kayıtları almaya başladın" ve daha sonra resimdeki uyarı geliyor

tekrar gösterme deyip reddettiğimde tekrar tekrar aynı ekran çıkıyor eğer kabul edersem sürekli hata raporu oluşturuluyor yazıp bug_report_tarihsaat.zip adında dosyalar oluşturuluyor ve her birinin boyutu 150 mb civarında bu hatayı çözebilmek için internette biraz araştırdım galiba güvenlik uygulaması veya android system webview'den kaynaklanıyor adb ile android system webview'i kaldırdığımda bu sorunu hiç yaşamadım ama bir sürü uygulama açılmaz hale geldi 2 kez telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım şu an gizlilik politikası ekranı her geldiğinde reddederek kullanmak zorundayım bu kabul et/reddet yazan yazının gelmemesi için ne yapabilirim veya farklı bir şekilde bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

(gri ekranlı ss bana ait değildir o da bu sorunu yaşayanlardan biri internetten buldum)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt