Yardım Sürekli açılan temizleyici ve uygulamaları yönet

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
Telefonuma Eu stabil 11.0.8 kurdum root yaptım herşey normal gidiyor ama bu temizleyici ve uygulamaları yönet kafasına göre takılıyor.

Mesela Tarayıcıya tıklıyorum uygulamaları yönet çıkıyor, ayarlara tıklıyorum temizleyici çıkıyor ve temizlik yapmadan da gitmiyor. Bir gün sonra mesajlara tıklıyorum çıkıyor galiba belli bir saat sonra çıkıyor ama nasıl iptal edilir bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Custom rom da bu gereksiz uygulamalrın ne işi var hocam, böyle olduktan sonra custom rom kullanmanın ne anlamı var.
Ben bu tür uygulamaları komple kaldırdığım için ayarlarından bile haberim yok ancak bilen biri yazacaktır umarım.

Oyla:

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Benim dediğim uygulamalar kaldırılabilen uygulamalar değil. Sanırım siz farklı uygulamaları kaldırdınız.

Oyla:

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Bende dün kurdum eu stabili. Peki sözde son uygulamalar kısmında hata var mı fark ettiniz mi. Bende son uygulamalara girince kasıyor sonra oradan Bi uygulamaya girince geri çıkınca tekrar son uygulamalarda kalıyor.

Oyla:

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Son uygulamalarda kasma falan yok.gayet akıcı

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Benim dediğim uygulamalar kaldırılabilen uygulamalar değil. Sanırım siz farklı uygulamaları kaldırdınız.

Temizleyici dediğiniz mi güvenlil uygulamasıyla birlikte çalışan clean master değilmi? Onu kaldırdım root ile.
Uygulamaları yönet dediğiniz şey eğer ayarlardaki uygulamalar sayfasında olan bölümse evet o sisteme entegre birşey, kadıramam. Ben mi güvenlik uygulamasının gereksiz yan kollarını/eklentilerini kaldırdım.

Bu uygulamaları yönet ekranı resmi romları da kapsayan genel bir hata galiba, çünkü bazı cihazlarda benimkide dahil (mi 9) bazen son uygulamalar tuşuna bir kaç kez basıldığında kendi kendine uygulamaları yönet ayarlar sayfası açılıyor.

Yakında bir çok cihaz için hata düzeltme güncellemesi yapacaklardır. Çünkü oldukça fazla düzeltilmesi gereken hata ve bug var miui 12 de.

Oyla:

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Bende kaldırıyorum ama yine geliyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt