Yardım Süpürgem kafasına göre dolanıyor . Bazen aynı yerde gidip geliyor süpürürken atladıgı yerler oluyor temizlik tamamlandı bildirimi vermiyor

Benguipek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İpek
Cihazım
Mop Essential
Konular
1
Şarjını bitirene kadar odada süpürüyor ama bazı yerler kalıyor oraları atlayarak geziyor. Şarjı bitip kaldıgı yerden temizliğe devam etmiyor baştan başlıyor

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Şarjını bitirene kadar odada süpürüyor ama bazı yerler kalıyor oraları atlayarak geziyor. Şarjı bitip kaldıgı yerden temizliğe devam etmiyor baştan başlıyor

Merhaba ilk haritalamayı düzgün yapmamış olabilir, cihazınızı resetleyip tekrar kurulum yapın,
Resetleme için yapılması gereken işlemler.
Robot süpürge üzerinde ki Home tuşuna '' Ev işareti olan tuşa.'' yaklaşık 10 saniye basılı tutun robot süpürge size İngilizce fabrika ayarlarına geri dönecek sesli komutunu söyleyecek elinizi çekip tekrar bastırın 10 saniye sonra ikinci sesli komutu duyacaksınız elinizi çekmeyin üçüncü sesli komutu duyduğunuzda elinizi çekebilirsiniz, robot süpürge kapanıp açılacak sonrasında yenide kurulum yapın ve evinizin haritasını çıkartın.

Levo2828

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi mi vocuum
Konular
0
Cihazın içinde resetlemek için iğne in olan vir yer var resetleme yeri orası değilmi acaba ??

Hamza0132

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Xiaomi essentia
Konular
1
Benim de aynı yerde gidip geliyor odayı temizlemeden şarj bitiyor sesli komutlar çalışmıyor nasıl düzeltebilirim

Üst Alt