Yardım SuperSu Root Kaldırma

Alifatihasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9s
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.1 Kararlı
Telefon Modeli
note 9s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Arkadaşlar Telefonuma SuperSu ile root atılmış kaldırıp magisk yüklemek istiyorum ancak ne yaptıysam silinmedi.
googleden apk sını yükledim uygulamadan atıyo
twrp üzerinden unroot yapıyorum error veriyor
yine twrp üzerinden unsu.zip flaşlıyorum başarılı diyo ancak telefon açıldığında kontrol ediyorum hala rootlu gözüküyo.
çözüm önerisi olanlar yardım edebilir mi lütfen

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba Arkadaşlar Telefonuma SuperSu ile root atılmış kaldırıp magisk yüklemek istiyorum ancak ne yaptıysam silinmedi.
googleden apk sını yükledim uygulamadan atıyo
twrp üzerinden unroot yapıyorum error veriyor
yine twrp üzerinden unsu.zip flaşlıyorum başarılı diyo ancak telefon açıldığında kontrol ediyorum hala rootlu gözüküyo.
çözüm önerisi olanlar yardım edebilir mi lütfen
Hocam siZ magisk kurun twrp ile sonrasında supersu dosyasını uninstaller pro ile kaldırın artık supersu ile root atılmıyor taa jelybean yani Android 4.1.2 döneminde kaldı hala çalıştır ise kurabilene helal olsun diyorum 😂😂

Oyla:

Alifatihasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9s
Konular
9
Hocam siZ magisk kurun twrp ile sonrasında supersu dosyasını uninstaller pro ile kaldırın artık supersu ile root atılmıyor taa jelybean yani Android 4.1.2 döneminde kaldı hala çalıştır ise kurabilene helal olsun diyorum 😂😂
hocam supersu kaldırmadan magisk yüklersem cihaza bişey olur diye yüklemeye çekiniyorum. telefoncunun teki supersu yüklemiş ne alakaysa

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
hocam supersu kaldırmadan magisk yüklersem cihaza bişey olur diye yüklemeye çekiniyorum. telefoncunun teki supersu yüklemiş ne alakaysa
Uygulama olarak kuruyor ben daha önceden denemiştim bunu hocam.
kaldırmak için yaptığım işlem işe önce efs yedeği alip fastboot romu kurmuştum. Sonrasında twrp flashlayip başka romlara geçip durdum saten Supersu olsa bile cihazda root izni vs sormuyordu sizde efs yedeği alip pcye vs aktarın fastboot romu indirip clean all seçeneği işaretli şekilde kurun süper su vs gider twrp silinir kurulum bitip cihazı açıp cihazın USB ayıklama modunu açıp twrp kurun.
IMEI düşerse yani yurtdışı cihazı ise aldığınız efs yedeğini restore yapın çok basit bir işlem

Oyla:

Alifatihasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9s
Konular
9
Uygulama olarak kuruyor ben daha önceden denemiştim bunu hocam.
kaldırmak için yaptığım işlem işe önce efs yedeği alip fastboot romu kurmuştum. Sonrasında twrp flashlayip başka romlara geçip durdum saten Supersu olsa bile cihazda root izni vs sormuyordu sizde efs yedeği alip pcye vs aktarın fastboot romu indirip clean all seçeneği işaretli şekilde kurun süper su vs gider twrp silinir kurulum bitip cihazı açıp cihazın USB ayıklama modunu açıp twrp kurun.
IMEI düşerse yani yurtdışı cihazı ise aldığınız efs yedeğini restore yapın çok basit bir işlem
pc olsa zaten güvenlik kısmından twrp ve rootu basitçe kaldırırdım hocam

Oyla:
Üst Alt