Haber Superonline Upload Hızını 20 Mbps'a çıkardı!

Turkcell Superonline kullanıcılarının upload hızı 20 Mbps'e çıktı. Karantina günlerinde öğrencilerin ve çalışanların upload problemi yaşamaması için tüm firmaların upload hızını arttırması gerek.

Turkcell Superonline bugün itibariyle kullanıcıların upload hızını yükseltti. Pek çok Superonline abonesinin upload (gönderme) hızı 20 Mbps’e çıktı.

Superonline, henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Forum’daki kullanıcılarımızın yorumlarına baktığımızda Superonline abonesi herkesin hızının arttığını görüyoruz. Superbox abonelerinde ve Superonline altyapısını kullanan diğer sağlayıcı abonelerinde hız artışı yok. Upload hızındaki artışın ne kadar süre geçerli olduğu bilinmiyor.

Upload hızı, Türkiye’nin kanayan yaralarından biri. Kullanıcılar yıllardır düşük hızdan şikayetçi. İnternet Servis Sağlayıcıları (İSS), maliyetlerin artacağını ve altyapının bu trafiği karşılamayacağını öne sürüyor.

Böyle bir şeyin olması gerçekten mükemmel. Umarım diğer İSS'ları da aynı şekilde davranır ve temennim kalıcı olması yönünde. Tabii ki yatırımlarla beraber

bayramavcu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Hat zayıflamanız düşük ve SNR değerleriniz müthiş. Hat sağlıklı. Superonline'ı arayın isterseniz, hattınızla ilgili problem yok.
Aradım şimdi kadın çıktı 3 alıyorsanız çok iyi normalde 0.5 ile 1 arası gelir dedi.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
bende adsl superonline Ama hiz artışı söz konusu değil

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Aradım şimdi kadın çıktı 3 alıyorsanız çok iyi normalde 0.5 ile 1 arası gelir dedi.
Öyle bir şey yok. Taahhüt sınırları içerisinde anlaşılan hızı vermek zorunda altyapı desteklediği sürece ve böyle bir şey diyemez. Ayrıca altyapınız gayet sağlıklı. Tekrar arayın, durumu bildirin bence. Dalga geçer gibi başından salmış resmen.
bende adsl superonline Ama hiz artışı söz konusu değil
ADSL kullanıcılarının hızı isteseler de yükseltilemez zaten.

bayramavcu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Öyle bir şey yok. Taahhüt sınırları içerisinde anlaşılan hızı vermek zorunda altyapı desteklediği sürece ve böyle bir şey diyemez. Ayrıca altyapınız gayet sağlıklı. Tekrar arayın, durumu bildirin bence. Dalga geçer gibi başından salmış resmen.

ADSL kullanıcılarının hızı isteseler de yükseltilemez zaten.
Sabah tekrar ararım yazarım sonra bakalım ne olacak.

Üst Alt