Diğer Şubat ayı güvenlik güncellemesi

asdasdasd23123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asder
Cihazım
Samsung s9
Konular
1
Birleştirme falan yok. En iyisini seçip gösteriyor diye biliyorum ben ve o fotoları google fotoğraflar uygulamasında gif yapabiliyorsunuz.
Var fotoğraflar uygulamasına girince 20 tane fotoğrafı gösteriyor orda fotoğraf düzenleme butonunun yanında bir buton var ona basınca animasyon yapıyor

mstfoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Var fotoğraflar uygulamasına girince 20 tane fotoğrafı gösteriyor orda fotoğraf düzenleme butonunun yanında bir buton var ona basınca animasyon yapıyor

Evet animasyon(gif) yapıyor ama önceki mesajda dediğiniz gibi fotoğraf kalitesini arttırmıyor.

asdasdasd23123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asder
Cihazım
Samsung s9
Konular
1

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    534,8 KB · Görüntüleme: 21
  • 2.jpg
    2.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 20

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Var kardeşim. Özellikle savaş sonrası lobiye dönünce donuyor öylece kalıyor. oyunu Kapatip açmam gerekiyor düzelmesi için her defasında
Ya bu sorun benide çıldırtıyor artık. Bende de sürekli lobiye dönerken donup kaldığı için kapatıp tekrar girmem gerekiyor. Oyunu kaldırıp tekrar kurdum ama nafile. Yeni. Güncelleme yaptıktan sonra Hard reset attım yine değişen birsey olmadı. Bir çözüm bulabildiniz mı yada bulursanız bizide bilgilendirin lütfen.

vuralkurt55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
A2 lite 64 gb
Meslek
Futbol hakemi
Konular
1
Ya bu sorun benide çıldırtıyor artık. Bende de sürekli lobiye dönerken donup kaldığı için kapatıp tekrar girmem gerekiyor. Oyunu kaldırıp tekrar kurdum ama nafile. Yeni. Güncelleme yaptıktan sonra Hard reset attım yine değişen birsey olmadı. Bir çözüm bulabildiniz mı yada bulursanız bizide bilgilendirin lütfen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üst Alt