Soru Şubat Ayı Güncellemesi Geldi! Değişen Ne Oldu?

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Arkadaşlar az önce 250 MB civarı bir güncelleme geldi. Şuan çözemedim ama veri bağlantısı H+ sorunu çözülen var mı? Yoksa sadece güvenlik güncellemesi mi? Bakamadan indirmiş maalesef.

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Vodafone HD konuşma yapabilen oldumu.
*#*#86583# tuşu ile volte menüsü aktif edilebiliyor. Daha önce volte destekli telefonda aktif ettiğim turkcell hattımı sorunsuz volte çalışıyor. Ama vodafone olmadı.
*#*#86583#*#* yapmanız gerekiyor

Oyla:

exposio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
1
Güncelleme konusu görünce aklıma geldi de, Android 9.0 Pie güncellemesini henüz yapmadım, sorunları var deniyordu hala sıkıntılı mı yoksa güncellememi önerir misiniz?

Oyla:

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Güncelleme konusu görünce aklıma geldi de, Android 9.0 Pie güncellemesini henüz yapmadım, sorunları var deniyordu hala sıkıntılı mı yoksa güncellememi önerir misiniz?

Ufak tefek sıkıntılar var sadece, bunların bir çoğuda alışkanlıklardan kaynaklı, yoksa elbette kendine göre bir çok artıları da var Pie'nin.. En büyük sorun bildirim panelinde ve bazı uygulamalarda çentiğin kullanılamaması, bunun dışında kullanımı olumsuz etkileyecek bir sorun yok..

Oyla:

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Valla milletin dediğine bakarsan bu sürüme güncellemekle 3310 kullanmak arasında bir fark yok sanırsın, ben de aynı senin gibi uzunca bir süre güncellemeden kullanmıştım ama güncelleyince hiç de milletin b*kunu çıkarttığı gibi bir sorunla karşılaşmadım.
Güncelle yani, bir zararı olmaz.

Oyla:

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Bu volte dediğiniz tam olarak nedir arkadaşlar. Türk Telekom da böyle bir hizmet varmı ?

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Valla milletin dediğine bakarsan bu sürüme güncellemekle 3310 kullanmak arasında bir fark yok sanırsın, ben de aynı senin gibi uzunca bir süre güncellemeden kullanmıştım ama güncelleyince hiç de milletin b*kunu çıkarttığı gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Türkiye'ye gelen ilk güncelleme ile yapmıştım, dünde güncelleme aldı, ufak tefek problemler elbette var ama kullanılamayacak sıkıntılar yaşamadım çok şükür :) güncelleyin kullanın hocam

Oyla:

exposio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
1
Ufak tefek sıkıntılar var sadece, bunların bir çoğuda alışkanlıklardan kaynaklı, yoksa elbette kendine göre bir çok artıları da var Pie'nin.. En büyük sorun bildirim panelinde ve bazı uygulamalarda çentiğin kullanılamaması, bunun dışında kullanımı olumsuz etkileyecek bir sorun yok..
Türkiye'ye gelen ilk güncelleme ile yapmıştım, dünde güncelleme aldı, ufak tefek problemler elbette var ama kullanılamayacak sıkıntılar yaşamadım çok şükür :) güncelleyin kullanın hocam

Telefonu çok sıkı kullanan, yüklenen biri de değilim zaten. Güncellerim o zaman, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Oyla:

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Bu volte dediğiniz tam olarak nedir arkadaşlar. Türk Telekom da böyle bir hizmet varmı ?
Türk telekomda sadece faturalıya var, daha kaliteli görüşme olanağı sağlıyor. Gürültülü bir ortamdasın diyelim, sesin karşıya sanki çok sessiz bir yerdeymişsin gidiyor. Bir de vowifi diye bir özellik var volte ile gelen ama turk telekomda o var mı bilmiyorum. O da sesini wifi üzerinden yolluyor, zemin katta oturuyorsun diyelim telefon çok iyi çekmiyor ama iyi bir wifi bağlantın varsa sorun olmuyor. Ya da mesela wifi hizmeti veren uçaklarda rahatlıkla telefon görüşmesi yapabiliyorsun.

Oyla:
Üst Alt