MIUI 12.5 Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Merhaba Lim0n hocam bu romu ilk paylaştıktan sonra daha güncellemesi olmadı mı ? Hala bunu kullanıyorum ama güncelleme almadı hiç. Almayacak mı acaba ?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Merhaba Lim0n hocam bu romu ilk paylaştıktan sonra daha güncellemesi olmadı mı ? Hala bunu kullanıyorum ama güncelleme almadı hiç. Almayacak mı acaba ?

Merhaba hocam iş güçlerimden dolayı pek foruma bakamıyorum. daha önceden mesaj yazan alıntılayan arkadaşlarıma geri dönüş yapamadıysam kusura bakmayın öncelikle.

Maalesef hocam. ekstra bir güncelleme almadı, Xiaomi yeni bir güncelleme sunana kadar da ek bir güncelleme gelmeyecek bu roma.

Manyak3131

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
5
Muazzam bi rom gerçekten. Globaldeki 12.5.2 nin akıcılığının aynısı. Google uygulamalarının olmaması da harika. Ben çok beğendim. Kolay kolay güncellemem bu romu ben. Miui 13 bak dalgana :)

Muratyaniik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
T9
Konular
3
Muazzam bi rom gerçekten. Globaldeki 12.5.2 nin akıcılığının aynısı. Google uygulamalarının olmaması da harika. Ben çok beğendim. Kolay kolay güncellemem bu romu ben. Miui 13 bak dalgana :)
Nfc olmadigi icin kullanmiyorum yoksa kesinlikle cok iyi rom...

Manyak3131

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
5
Nfc olmadigi icin kullanmiyorum yoksa kesinlikle cok iyi rom...

Tamamen meraktan soruyorum. Nfc yi nerde kullanıyosunuz? Düşündüm de tek kullanabileceğim yer mobil ödeme olur. O da o kadar umrumda değil ki sen söyleyene kadar yokluğunun farkında değildim

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Manyak3131, Temassız kart ödemesi yaptığınız her yerde NFC ile ödeme yapabilirsiniz. Yakın zamana kadar temassız sayısı oldukça azdı ancak malum pandemiyle birlikte hemen her yerde temassız ödeme ilk seçenek oldu. Son zamanlarda cazibesini kaybetse de iyi puanlar veren banka kampanyaları var. Ayrıca kart/cüzdanla uğraşmadan telefonla ödemeyi yapabilmek güzel bir kolaylık. Denemenizi öneririm.

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Manyak3131, Temassız kart ödemesi yaptığınız her yerde NFC ile ödeme yapabilirsiniz. Yakın zamana kadar temassız sayısı oldukça azdı ancak malum pandemiyle birlikte hemen her yerde temassız ödeme ilk seçenek oldu. Son zamanlarda cazibesini kaybetse de iyi puanlar veren banka kampanyaları var. Ayrıca kart/cüzdanla uğraşmadan telefonla ödemeyi yapabilmek güzel bir kolaylık. Denemenizi öneririm.

Peki rootlu telefonda bu özelliği kullanmak risk değil mi?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
gerenimo57, ben root kullanmıyorum hocam. Ancak custom rom kullanarak ve root atarak zaten riski (düşük veya yüksek) göze almış olmuyor musunuz?

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
eline emegine saglık hocam

Son düzenleme:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Merhaba hocam iş güçlerimden dolayı pek foruma bakamıyorum. daha önceden mesaj yazan alıntılayan arkadaşlarıma geri dönüş yapamadıysam kusura bakmayın öncelikle.

Maalesef hocam. ekstra bir güncelleme almadı, Xiaomi yeni bir güncelleme sunana kadar da ek bir güncelleme gelmeyecek bu roma.
hocam merhaba bu rom da herhangi bir sorun varmı acaba

Üst Alt