Yardım Şu sıralar Mi8 almak

Marvelous35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Nokia 603
Konular
6
Arkadaşlar merhaba, Mi8 tanıtıldığından beri telefonun satılmasını bekliyorum. İnsanlar hep satıcı kişilerden alıyor Mi8'i ve açıkçası ben pek güvenemiyorum o konuda. Hepsiburada gibi bir siteye gelse satın almayı planlıyordum en azından ithalatçı garantili olur diye. Sonra geçtiğimiz gün haberi geldi Xiaomi Türkiye'ye giriş yapıyormuş İstanbul'da iki mağaza açılacakmış, ben de onu bekleyeyim en azından resmi garantili olur diye düşündüm ama şimdi de Apple'ın başlattığı zamlardan korkuyorum, Xiaomi de sizce çok yüksek fiyattan satar mı Mi8'i? Eğer öyle olacağını düşünüyorsanız telefon ne zaman Hepsiburada'ya falan gelecek acaba? Oradaki ithalatçı garantiye güvenebilir miyim? Telefonlarımı hep uzun süreler kullandım iyi bakarım ama teknoloji bu biraz şans işi eğer bir aksaklık çıkarsa yeni telefonda gönül rahatlığıyla gönderebilir miyim bu ithalatçı garantilere? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar Nokia 603 ile aylardır telefon arayışındayım, şimdiden teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar merhaba, Mi8 tanıtıldığından beri telefonun satılmasını bekliyorum. İnsanlar hep satıcı kişilerden alıyor Mi8'i ve açıkçası ben pek güvenemiyorum o konuda. Hepsiburada gibi bir siteye gelse satın almayı planlıyordum en azından ithalatçı garantili olur diye. Sonra geçtiğimiz gün haberi geldi Xiaomi Türkiye'ye giriş yapıyormuş İstanbul'da iki mağaza açılacakmış, ben de onu bekleyeyim en azından resmi garantili olur diye düşündüm ama şimdi de Apple'ın başlattığı zamlardan korkuyorum, Xiaomi de sizce çok yüksek fiyattan satar mı Mi8'i? Eğer öyle olacağını düşünüyorsanız telefon ne zaman Hepsiburada'ya falan gelecek acaba? Oradaki ithalatçı garantiye güvenebilir miyim? Telefonlarımı hep uzun süreler kullandım iyi bakarım ama teknoloji bu biraz şans işi eğer bir aksaklık çıkarsa yeni telefonda gönül rahatlığıyla gönderebilir miyim bu ithalatçı garantilere? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar Nokia 603 ile aylardır telefon arayışındayım, şimdiden teşekkürler.
Cepport 15-20 gün içerisinde yani Ağustos başında geleceğini açıkladı hocam. Garanti firması KVK veya Delta olacaktır.

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam ben önceden cepport ile Lenovo k6 note aldım ve delta garantili idi ve çok sıkınti cildi ve cihazim serviste 45 gün kaldı ve yapılmamıştı alt tarafı mikrofon değişecekti bende para iadesi istedim vermediler bende hakem heyetine başvurduk aldım paramı daha sonrasında Hepsiburada üzerinden Xiaomi redmi 5 plus aldım ve çok da memnunum garantisi Evo garanti olarak çıktı delta garanti çıksaydı almiyacaktim ama şansıma Evo çıktı fakat evi nasıl onu da bilmiyorum alicaksan Hepsiburada dan almanız tavsiye ederim FİYAT KONUSUNDA İSE TURKİYEYE GELİNCE VERGİ ekleneceği sen COK PAHALİ OLUR BEN REDMİ 5 PLUS İ 1150 TL ALDİM TEKNİSA 1650 TL YE SATİYOR KDV OLDUGUNDAN DOLAYİ FİYATLAR YÜKSELİR BENİM DÜŞÜNCEM

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu daha güvenilir olduğu anlamına gelir değil mi?

Evet hocam son derece güvenilir. Cepport sitemizin iş ortaklarındandır ve Xiaomi cihazları MIUI Türkiye desteği ile satar. Forumumuzda pek çok arkadaşımız da cihazlarını Cepport üzerinden satın aldılar. Kendileri hakkında pek çok referansa forumumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
cantara hocama katılıyorum. Ben 5 ay önce Cepport mağazasından birebir ürünü görerek mi 6 64 GB almıştım. Şeytan kulağına kurşun cihazım ilk aldığım günkü gibi stabil bir şekilde çalışıyor ve son derece memnunum. Tavsiye ederim. Cepport çalışanları oldukça ilgili ve duyarlılar. Hatta bir kaç gün evvel xiaomi kulaklık aldım. Cepport mağazasından alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Ben pişman olmadım,siz de pişman olamzsınız diye düşünüyorum.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
mi 8 cepport gelsede alsak gidip elden görerek temiz temiz.hem eşime hem kendime alacağım.geçen sene de eşime ve kendime mi 6 almıştım 2 adet.şimdide mi 8 alıcam yani cepportta sıkıntı yaşamadım ama garantilik bir işimde hiç olmadı çok şükür

Son düzenleme:
Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Bende cepport muaterisiyim. Tertemiz jelatinli kilif hediyeli gonderdiler cihazimi. Bl actim bu sitedeki paylasimlara gore iatedigim romu yukleyip kullaniyorum sukur ne ghost screen ne geri tusu kendi kendine basma ne emei sorunu ne de baska bir sorun yasadim. Cepportu tavsiye ederim adamlar binlerce telefon satmistir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt