Soru Stüdyo Işıklandırması neden tüm cihazlar için gelmiyor?

SquoN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
27
Güncelleme ile Mi8, Mi8SE ve Mix 2S cihazlarına gelen stüdyo ışıklandırması özelliği neden diğer cihazlar için yayınlanmıyor?

Yapay zekalı işlemciye sahip cihazmı gerekli yoksa Xiaomi Apple'nin eskitme politikasinimi izliyor merak konusu :?:?

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Güncelleme ile Mi8, Mi8SE ve Mix 2S cihazlarına gelen stüdyo ışıklandırması özelliği neden diğer cihazlar için yayınlanmıyor?

Yapay zekalı işlemciye sahip cihazmı gerekli yoksa Xiaomi Apple'nin eskitme politikasinimi izliyor merak konusu :?:?
Mi 8 zaten yazılımsal olarak sahip olduğumu donanıma yönelik klasik android'e ilaveten ek bir özellik sunamıyor.
Böyle şeyler eklesinler ki Mi 8 insanlar için daha cazip hale gelsin. Çoğu kişi şikayetçi çünkü 3-4bin TL'ye telefon alıyorsun ve donanımı dışında bir sihri yok :^)

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Yapay zeka büyük bir balondur yapay zeka diye bir şey şuan yok gibi birşey

Yıllardır Nokia cihazları da nesneye tutunca gösteriyordu ne olduğunu

Yıllardır portre modu var DSLR makinelerinde

Yapay zeka değil bunlar yazılım hepsi o yüzden şirketler istediğine göre veriyor ...

Tek kamera cihazlar da portre çekiyor çift kameralı cihazlarda ama fark ettiyseniz çift kameralı cihazlarda ikincil kamera çalışıyotlr o yüzden pek de hoş olmuyor benim Mi 5 çoğu çift kameralı Xiaomi telefondan iyi portre çekiyor (Mi 6 Mi A1 Mi Note 3 vs vs)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Stüdyo ışıklandırması gibi ek özelliklerin tam anlamıyla kullanılabilmesi için sadece işlemci desteği değil Mi8 E'de olduğu gibi ek donanımlar da gerekiyor. Bu donanımların eksiklikleri yazılımsal olarak büyük ölçüde kapatılabilir tabii ki ancak geliştirme süreci oldukça uzun sürecektir. Bu nedenle öncelik amiral gemisi olarak tabir edilen üst segment cihazlara verilmiş durumda.

Oyla:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
hocam nedir bu özellik ben göremedim öyle bişey?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt