Yardım Stock Rom Xiaomi Telefonum Kilit Ekranında Takılı Kalıyor

ahmetbagci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4G
Konular
1
İyi günler.
Kasım 2021den beri Mi 11 lite kullanıcısıyım.

Az önce Spotifyda şarkı dinlerken telefonumun ekranı kilitlendi. Sonra kilit açma butonuna basılı tutarak her zaman yaptığım gibi reset atmasını sağladım. Telefon açıldığında kilit açmak için kaydırın ekranında takılı kalıyor. Yaklaşık 1 saniye ekrana dokunabiliyorum sonrasında telefonum yeniden reset atıyor. Sonsuz döngüye girdi. Safe mode denedim onda da benzer bir durum var. Telefonuma twrp root rom vb herhangi bir şey yüklemedim. Imei vbde atılmadı. 1 hafta önce yanlış hatırlamıyorsam 13.0.7 updatei gelmişti onu yaptım sadece. Miassistantı deneyeyim dedim sitesinin çalışmadığını gördüm. Telefona 3. party rom atmak hariç her türlü yardım önerisine açığım. Öğrenciyim yurtdışında yaşıyorum ve ailemle iletişim kuramıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
wipe data yapabilirsiniz cihaz formatlanmış olacaktır.

ahmetbagci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4G
Konular
1
Verilerimin silinmesini de istemiyorum açıkçası. En çok çare olarak düşünmek istiyorum :( Xiaomi PC Suite yazılımını denedim. "Connect you device via USB" ekranında kaldı. Telefonda usb kablo takılı olduğu animasyon olarak gözüküyordu ama bilgisayar görmüyor.

ahmetbagci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4G
Konular
1
Güncel durum hakkında yurt dışında yaşayan kişiler özelinde de bilgi vermek istiyorum. Münihteki Mi Storea gittim. Servislerde bilgisayarlarına taktıkları bi key varmış onun sayesinde telefonu düzeltebileceklerini söylediler. Fakat telefon Turkey romlu olduğu için bu işlemi yapamayacaklarını Türkiyedeki bi servise götürmem gerektiğini söylediler. Türkiyedeki teknik servisler bu sorunu çözebilirmiş. Daha önce de yaşadıkları bir sorunmuş. Forumlardan official romu indirip kendim yüklesem verilerim silinmeden düzeltebilir miyim dedim ama kaçamak cevaplar verip Türkiyedeki servise gitmem istendi. 11 yıllık Android fanboyu olarak İphone alma gerekliliği uyandırdı. Sorunsuz çalışan bir telefonun bu hale gelmesi çok garip.

Üst Alt