Soru Stereo (kamera bulanıklık efekti) modu sorunu

Berkay Karadamak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s+
Konular
1
Arkadaşlar merhabalar, mi 5s plus cihazımda xiaomi eu rom kullanıyorum fakat son güncellemelerden sonra kamerada stereo modu yani arkayı bulanık yapma modu çalışmıyor. Çekilen fotoğrafı stereo çekiyor ama galeride altta çıkması gereken ufak diyafram simgesi çıkmıyor ve arkayı bulanık yapamıyorum. Eski romlarda bu diyafram simgesi geliyor ama son güncellemelerde gelmiyor mesela 9.5.9 sürümünde de yok. Ama yeni romlar görsel olarak daha güzel deneyim sunduğu için yeni rom kullanmak istiyorum. Bu sorunu çözebilecek varmı yada başka bir rom önerisi de olabilir. Stabil sorunsuz bi rom varmı bildiğiniz? (cihazım Rootlu ve imei atılmış durumdadır)

Tekin1987

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tekin
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Konu ile alakalı değil ama su mi 6 ya hala pie güncellemesi gelmedi

Oyla:

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Bazi temalarda o efekt tusu kayboluyor. Varsayilan temayla denemeni tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazi temalarda o efekt tusu kayboluyor. Varsayilan temayla denemeni tavsiye ederim

Oyla:

Berkay Karadamak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s+
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stereo modu kamerada var açıyorum modu çekiyorum ama fotoğrafta gelmiyor o simge. Varsayılan temada denedim yine yok gelmedi

Oyla:
Üst Alt