Rom Stabil Rom öneri

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Meraba

Öncelikle rom konusunda çok bilgim yok fakat biraz okuyup nasıl yapılacağı hakkında bazı tavsiyeler aldım öncelikle merak ettiğim şey bildirimlerin sıkıntısız olması örneğin kilit ekranında bildirimleri açık bir şekilde hepsini görmek istiyorum detaylarına kadar ve şarj süresinde de negatif yönlü etkiler olmasın istiyorum bunun için hangi rom u kullanmalıyım
Bende şuan global rom yüklü Türkiye garantili aldım herhangi bir şey yüklemedim

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Öncelikle merhaba, mevcut kullandığınız romda kilit ekranında bildirimleriniz düşmemekte mi ? Bu nedenle mi rom değişmek istiyorsunuz ?

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Öncelikle merhaba, mevcut kullandığınız romda kilit ekranında bildirimleriniz düşmemekte mi ? Bu nedenle mi rom değişmek istiyorsunuz ?
Bildirim düşüyor örneğin WhatsApp insta bildirimler geliyor ama aşşağı çekip içeriklerini göremiyorum bunun için ana ekrana gelip yukarıdan indirip detaylarına bakmam gerekiyor
Ayrıca şarjım 100den 90a seri bir şekilde iniyor sonra normal devam ediyor ama en büyük sıkıntım bildirim ve o yüzden değiştirmek istiyorum

Ado35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Note6 pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Bildirim düşüyor örneğin WhatsApp insta bildirimler geliyor ama aşşağı çekip içeriklerini göremiyorum bunun için ana ekrana gelip yukarıdan indirip detaylarına bakmam gerekiyor
Ayrıca şarjım 100den 90a seri bir şekilde iniyor sonra normal devam ediyor ama en büyük sıkıntım bildirim ve o yüzden değiştirmek istiyorum
Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşadım, global stabilde, birçok rom denedim ensonunda eu stabilde kaldım. Tavsiye ederim, pil ve bildirim konusunda sorunsuz 6 aydır kullanıyorum.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Bence üzerindeki rom ile devam edin hocam,stabilite olarak custom romda en iyisi şu an eu beta ama batarya açısından sıkıntılı biraz belki ileriki güncellemelerde düzelir.Eu stabil de deneyebilirsiniz tabiki.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Veya bekleyin şu an bir rom deniyorum bildirim açısından hiç bir sıkıntı yok, özelleştirme de mevcut ama bataryayı test etmedim henüz,duruma göre akşam paylaşım yaparım.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Veya bekleyin şu an bir rom deniyorum bildirim açısından hiç bir sıkıntı yok, özelleştirme de mevcut ama bataryayı test etmedim henüz,duruma göre akşam paylaşım yaparım.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tammadır teşekkür ederim tavsiyenizi bekliyorum

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşadım, global stabilde, birçok rom denedim ensonunda eu stabilde kaldım. Tavsiye ederim, pil ve bildirim konusunda sorunsuz 6 aydır kullanıyorum.

Teşekkürler bilgi için eu stabil rom indirip kurduktan sonra tüm bilgilerim gider mi bildirim ve şarj konusunda sıkıntı olmaması çok iyi tek hoşlanmadığım şey bildirim sorunu çünkü

Ado35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Note6 pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Teşekkürler bilgi için eu stabil rom indirip kurduktan sonra tüm bilgilerim gider mi bildirim ve şarj konusunda sıkıntı olmaması çok iyi tek hoşlanmadığım şey bildirim sorunu çünkü[/QUOT

Bilgiler gider, sıfırdan rom kurulumu olacak çünkü güncelleyici üzerinden geçiş olmuyor malesef, pitch black recovery kurup işlemi trwp üzerinden yapacaksınız, forumda detaylı anlatımı var çok kullanışlı bir twrp ve kullanımıda çok kolay biraz incelerseniz basitçe yaparsınız. Twrp yükledikten sonra bildirim fix zipini ve google camera için enablehal zipini flasladıktan sonra yemede yanında yat oluyor obuda söyleyeyim bunlarında forumda detaylı anlatımı mevcut

Üst Alt