Soru Stabil costum rom tavsiye.

• Konbuyu başlatan Death
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 2K

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Pixel Rom der geçerim.
Note 5 al cihazımda nerdeyse aldığım günden buı yana kullanıyorum. Hem performans hemde Pil süre bakımından miui'den çok önde.
İlgili bölüme bu rom için konusunu dahi açmıştım.Miui 'de 7-8 saat arası ekran süresi alırken, aynı alışkanlıklarla 10 saati aşan ekran görüntüsü dahi almıştım.
Hala da bu romu kullanıyorum.Sık sık güncellenmesi ve ota'dan dağıtması da cabası.
İnceleyim arayuzden vazgecersem kullanirim belki sanada dua ederim

Baska tavsiyesi olan varsa lutfen yazsin biktim durmadan rom yuklemekten

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27

hocam hastalığı kapmışsınız geçmiş olsun haha-- henüz etkili ve kesin tedavi bulunmuş değil. ord hastalığına bir çok kişi maruz kaldı ve kalmaya devam ediyor :)8=)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Akıl vermek gibi olmasın ama bence başkalarına sormak yerine, ben olsam, cihazım için olan tüm Custom romlarla ilgili kullanıcı yorumlarını okur ve kafama göre iyi olduğunu düşündüklerimi bizzat yükler ve denerdim, çünkü aynı cihaz olmasına rağmen, herkes de farklı sonuçlar ve performans vermektedirler....Rom değiştirme hastalığınızı asla yenemezsiniz ama kalabileceğiniz bir rom bulduğunuzda en azından kaşıntınız biraz da olsa azalır...Sevgilerimle

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Pixel Rom der geçerim.
Note 5 al cihazımda nerdeyse aldığım günden buı yana kullanıyorum. Hem performans hemde Pil süre bakımından miui'den çok önde.
İlgili bölüme bu rom için konusunu dahi açmıştım.Miui 'de 7-8 saat arası ekran süresi alırken, aynı alışkanlıklarla 10 saati aşan ekran görüntüsü dahi almıştım.
Hala da bu romu kullanıyorum.Sık sık güncellenmesi ve ota'dan dağıtması da cabası.
Pixel experience mi?

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Akıl vermek gibi olmasın ama bence başkalarına sormak yerine, ben olsam, cihazım için olan tüm Custom romlarla ilgili kullanıcı yorumlarını okur ve kafama göre iyi olduğunu düşündüklerimi bizzat yükler ve denerdim, çünkü aynı cihaz olmasına rağmen, herkes de farklı sonuçlar ve performans vermektedirler....Rom değiştirme hastalığınızı asla yenemezsiniz ama kalabileceğiniz bir rom bulduğunuzda en azından kaşıntınız biraz da olsa azalır...Sevgilerimle

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Dediginiz gibi yaptim en son MiuiPro kullanacagim dedim stabil romunu kullaniyordum miui10 icin stabil cikarmadi hastaligin gecmesi icin stabilden stabile gecerim diyordum. MiuiPro beni yari yolda birakti.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dediginiz gibi yaptim en son MiuiPro kullanacagim dedim stabil romunu kullaniyordum miui10 icin stabil cikarmadi hastaligin gecmesi icin stabilden stabile gecerim diyordum. MiuiPro beni yari yolda birakti.
Miui bazlı custom romlardan bahsediyorsak eğer, Stabil lerden vazgeçin ve Miui.Am deneyin derim, global beta bazlı ve oldukça Stabil ve performans odaklı

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Miui bazlı custom romlardan bahsediyorsak eğer, Stabil lerden vazgeçin ve Miui.Am deneyin derim, global beta bazlı ve oldukça Stabil ve performans odaklı

Stabile gecme amacim uzun surede bir cikiyor stabil romu ondan beta romlar haftalik olarak cikiyor oda hafta da bir durtukluyor beni yeni versiyonunu kuruyorum ben birde pimpirikliyim sifirdan herseyi siler kurarim. Oyuzden yani.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Stabile gecme amacim uzun surede bir cikiyor stabil romu ondan beta romlar haftalik olarak cikiyor oda hafta da bir durtukluyor beni yeni versiyonunu kuruyorum ben birde pimpirikliyim sifirdan herseyi siler kurarim. Oyuzden yani.
Benim gibi yapın ve kendinize uygun rom bulun, haftalık güncellemeyi Dirty flash yapın ve keyfinize bakın

Üst Alt