Diğer Ssd tavsiyesi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
120 GB yeterli olur. Marka olarak Samsung, Kingston, Crucial, WD, James Donkey tavsiye ederim Adata'dan uzak durun derim

James Donkey gayet kaliteli bir marka hem de F/P ürünü SSD piyasasının Xiaomi'si gibi
Siz galiba Donanım Arşivi Abdullah'ın fan boylarındansınız :D İsterseniz biraz araştırın SSD sorunlarını, bilmeden insanları yanlış yollara yöneltmeyin.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Siz galiba Donanım Arşivi Abdullah'ın fan boylarındansınız :D İsterseniz biraz araştırın SSD sorunlarını, bilmeden insanları yanlış yollara yöneltmeyin.
Yanlış yöneltmeyin diyip Adata tavsiye etmek? Siz bi gidip önce onun sorunlarını okuyun. Bu arada Abdullah kim onu bilmiyorum James Donkey'i uzun yıllar kullandığım için tavsiye ettim

Son düzenleme:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Şu ürünü aldım. Fiyat performans olarak gayet iyi geldi. Kingston a400 ile bunun arasında kaldım. Kingston un yazma hızı çok düşük olduğu için bunu tercih ettim. Yorumlarda falanda olumsuz konuşan çok kimse yoktu.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Şu ürünü aldım. Fiyat performans olarak gayet iyi geldi. Kingston a400 ile bunun arasında kaldım. Kingston un yazma hızı çok düşük olduğu için bunu tercih ettim. Yorumlarda falanda olumsuz konuşan çok kimse yoktu.
Sıkıntısız günlerde kullanın
Edit: Daha uyguna buldum düşünürseniz
Bunlarda benim tavsiye ettiklerim

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Yanlış yöneltmeyin diyip Adata tavsiye etmek? Siz bi gidip önce onun sorunlarını okuyun. Bu arada Abdullah kim onu bilmiyorum James Donkey'i uzun yıllar kullandığım için tavsiye ettim
JD, Gamepower, Rampage hepsi merdiven altı yerlerde üretilip önünüze seriliyor. Cidden siz de kanıyorsunuz demek. SSD testinizi atar mısınız ? Değerlerini merak ediyorum. Her model de kronik sorunlu olmuyor ayrıca. JD önerene cidden söylenecek laf yok, size başarılar.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Sıkıntısız günlerde kullanın
Edit: Daha uyguna buldum düşünürseniz
Bunlarda benim tavsiye ettiklerim
WD nin fiyatı iyiymiş ama Amazon , Hepsiburada gibi sitelerden almayı tercih ediyorum genelde.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
JD, Gamepower, Rampage hepsi merdiven altı yerlerde üretilip önünüze seriliyor. Cidden siz de kanıyorsunuz demek. SSD testinizi atar mısınız ? Değerlerini merak ediyorum. Her model de kronik sorunlu olmuyor ayrıca. JD önerene cidden söylenecek laf yok, size başarılar.
Aynen sensin hocam size laf anlatılmaz, en iyi bilen sensin.
WD nin fiyatı iyiymiş ama Amazon , Hepsiburada gibi sitelerden almayı tercih ediyorum genelde.
N11 güvenilir bi sitedir sıkıntısız iade etmişliğim bile var. Yine de siz bilirsiniz tabi ki

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Aynen sensin hocam size laf anlatılmaz, en iyi bilen sensin.

N11 güvenilir bi sitedir sıkıntısız iade etmişliğim bile var. Yine de siz bilirsiniz tabi ki
Kim kime demiş en iyi bilen diye ? Al sana James Donkey, o zaman aldıktan sonra da sponsor olursun arkadaşa!

Alttaki fotoğraf da JD SSD sağlık testi. Ulaşılacak sonuç ilerde HDD performansı verecek.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Kim kime demiş en iyi bilen diye ? Al sana James Donkey, o zaman aldıktan sonra da sponsor olursun arkadaşa!

Alttaki fotoğraf da JD SSD sağlık testi. Ulaşılacak sonuç ilerde HDD performansı verecek.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynen

Üst Alt