Çözüldü Spotify bildirim silinmiyor

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.1 Kararlı Android 11
Telefon Modeli
Mi 9SE
Bootloader Kilidi
Açık
Bugünle birlikte 3 gündür yaşadığım sorundur. Uygulamayı kapatmama rağmen bildirim panelinde spotify kontrol panelini işlevsiz bir şekilde sadece şarkı ismi ve başlat butonu olarak örüyorum. Spotify destek ekibiyle konuştuğumda başka Xiaomi kullanıcılarının da bu sorunla karşılaştığını dile getirdiler. Uygulamayı silip yeniden kurmam bir şey değiştirmedi. Başka bu sorunu yaşayan var mı? Bu sorunu yaşayıp çözüm bulanlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sanırım Anroid 11'i yeni alan diğer xiaomi cihazlarındada bu sorun var. Mi 9 se 'de yeni aldı diye biliyorum

Oyla:

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Sorun spotifyın kapanmıyor oluşu uygulamayı kapatıp son uygulamlardan silmeme rağmen çalışıyor. bunu uygulama ayarlarına girip çalışan uygulamalar arasında spotifyı da görerek fark ettim. Kısacası spotifyı durdurmaya zorla demediğim sürece arka planda çalışmaya devam ediyor. bu da sürekli olarak bildirimin ekrana çıkmasını sağlıyor. uygulamanın önbelleği temizleyerek durdurulamamasının sebebi sadece android 11 midir yoksa başka bir etken de var mıdır?

Oyla:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Bu linkten idirebilirsiniz ben daha önceden indirdim olmadı şimdi tekrar indirdim bildirim sorunu düzeldi.
hocam miui 12.5 ile gelen sorundur bu . linkteki miui bildirim uygulamasını yüklerseniz sorun çözülecektir

Oyla: Çözüm

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Çözüm için teşekkürler, hayırlı akşamlar.

Oyla:

meyyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
hocam miui 12.5 ile gelen sorundur bu . linkteki miui bildirim uygulamasını yüklerseniz sorun çözülecektir
Teşekkür ederim size kafayı yiyecektim kaç gündür sürekli kilit ekranında duruyordu bildirim. İşiniz gücünüz rast gelsin Allah sizden razı olsun.

Oyla:
Üst Alt