Rehber Split APKs Installer (SAI) ile Youtube Vanced Güncel Sürüm Yükleme

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Bildiğiniz üzere Youtube Vanced Magisk depodan kaldırıldı ve artık güncelleme almıyor. Buda uygulamanın yeni sürümlerine erişim sorunu oluşturuyor. Ayrıca eski sürümlerden desteğin kesilmesi ile hatalar ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bu durumu çözmek için isterseniz rootsuz cihaza vanced kurabilirsiniz fakat bu durumda telefonda 2 adet youtube uygulaması oluyor bende bu durumdan rahatsız oluyorum. Mutlaka benim gibi takıntılı arkadaşlar vardır. Bu durumu atlatmak için eğer telefonunuzda root desteği varsa bu işlemler ile vanced yükleyebilirsiniz.

Öncelikle Android 10 ve üzeri bir sürüm kullanıyorsanız.
Xposed kurmanız gerekmektedir. Kurulum için : Daha sonra Android 10 ve üzeri imzasız APK yükleme sorunu çözümü başlığındaki adımları uygulamalısınız.

- Google Play üzerinden SAI uygulamasını indirin.

- SAI Ayarlar sekmesinde root erişimine izin verin.

- APK's Yükle seçeneğine dokunarak indirdiğiniz güncel apk dosyasını seçin ve kurulumun bitmesini bekleyin.

Güncel vanced apk dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SAI açık kaynaklı bir uygulamadır, kaynak kodunu GitHub deposundan alabilirsiniz - github.com/Aefyr/SAI

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bildiğiniz üzere Youtube Vanced Magisk depodan kaldırıldı ve artık güncelleme almıyor. Buda uygulamanın yeni sürümlerine erişim sorunu oluşturuyor. Ayrıca eski sürümlerden desteğin kesilmesi ile hatalar ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bu durumu çözmek için isterseniz rootsuz cihaza vanced kurabilirsiniz fakat bu durumda telefonda 2 adet youtube uygulaması oluyor bende bu durumdan rahatsız oluyorum. Mutlaka benim gibi takıntılı arkadaşlar vardır. Bu durumu atlatmak için eğer telefonunuzda root desteği varsa bu işlemler ile vanced yükleyebilirsiniz.

Öncelikle Android 10 ve üzeri bir sürüm kullanıyorsanız.
Xposed kurmanız gerekmektedir. Kurulum için : Daha sonra Android 10 ve üzeri imzasız APK yükleme sorunu çözümü başlığındaki adımları uygulamalısınız.

- Google Play üzerinden SAI uygulamasını indirin.

- APK's Yükle seçeneğine dokunarak indirdiğiniz güncel apk dosyasını seçin ve kurulumun bitmesini bekleyin.

Güncel vanced apk dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SAI açık kaynaklı bir uygulamadır, kaynak kodunu GitHub deposundan alabilirsiniz - github.com/Aefyr/SAI
Elinize sağlık hocam Sai uygulamasıyla sistem uygulamalarinida güncelleyebilirler ama root şart

Son düzenleme:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Telefonunuzda root desteği yoksa normal youtube uygulamasını uygulamalar bölümünden devre dışı bırakarak tek youtube vanced olarak kullanabilirsiniz.

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Mi room beta son sürüm Android Q mi max 3 kullaniyorum.

Uzun süredir Magisk te olan Vanced 14 sürümü kullaniyorum sorunsuz. Güncel olsun diye rehberdeki Sai yükleyip sitesinden Vanced 15.05.54 indirip root yetkisi verip apk yi yükledim. Sonra youtube a girdim evet güncel ve sorunsuz çalışmaktadır. Youtube versiyon a baktigimda 15.05.54 yalnız magisk ten baktığım da görselde ki gibi görünüyor. Magisk üzerinden yüklü olan eski versiyonu kaldirmadan kurdum.

Sizce magisk te yüklü olanı kaldırmalı mıyım bi sorun oluşur mu yoksa bu şekilde kalsın mı? Konu da emeği geçenlere ve cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20200415_203407.jpg
    IMG_20200415_203407.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 30

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Mi room beta son sürüm Android Q mi max 3 kullaniyorum.

Uzun süredir Magisk te olan Vanced 14 sürümü kullaniyorum sorunsuz. Güncel olsun diye rehberdeki Sai yükleyip sitesinden Vanced 15.05.54 indirip root yetkisi verip apk yi yükledim. Sonra youtube a girdim evet güncel ve sorunsuz çalışmaktadır. Youtube versiyon a baktigimda 15.05.54 yalnız magisk ten baktığım da görselde ki gibi görünüyor. Magisk üzerinden yüklü olan eski versiyonu kaldirmadan kurdum.

Sizce magisk te yüklü olanı kaldırmalı mıyım bi sorun oluşur mu yoksa bu şekilde kalsın mı? Konu da emeği geçenlere ve cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kalsın hocam sıkıntı olmaz

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6

bunu yaptığımda "Root erişimi alınamıyor" hatası veriyor.

Üst Alt