Uygulama Space Union - Uzay Haberleri, Roket Kalkışları ve Daha Fazlası

TheSenate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A2
Meslek
Öğrenci / Develope
Konular
2
Merhabalar, uzay ve astronomiye merakı olan herkesin ilgisini çekebilecek uygulamam yayınlandı. Arayüz basit temiz ve uygulama boyutu özelliklerine rağmen oldukça küçük.

Space Union'da uzay ve astronomi haberlerinin yanı sıra NASA, SpaceX, Rocketlab, Roscosmos, JAXA, ISRO ve bunlar gibi tüm ajans ile şirketlerin gelecek ve geçmiş tüm roket kalkışlarını olabilecek en detaylı şekilde görebilirsiniz.

Uzay istasyonları, tüm astronotlar, uzay ajans ile şirketlerin bilgileri, mars hava durumu, astronomi terimleri sözlüğü gibi de bir çok içeriği barındırmaktadır.

Gelecek çoğu güncellemelerde yeni özellikler eklenecektir. Şimdilik sadece android için var çok yakında iOS için de çıkacak. İndirip ve paylaşıp destek olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...

İndirme bağlantısı;

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Hocam elinize, emeğinize sağlıkta merak ettiğim birşey var dalga geçiyormuş gibi algılamayın sakın merakımdan soruyorum. Gelen yorumlara ingilizce dilde cevap vermeniz nedendir uygulamanın Global olarak daha fazla ilgi çekmesi içinmidir ?

Üst Alt