Yardım Sorunlar silsilesi

BilocanGöklerde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi 5 plu
Konular
12
Telefonumda ghost ekran başladı yaz başı. 1 sene olmadan bu kadar hızlı başlaması çok şaşırtıcı. Kendim bir işlem yaparak düzeltebilir miyim içi açılsın istemiyorum.
Hızlı şarj özelliği resmen kayboldu normal şekilde şarj oluyor ve çok geç oluyor ve erken bitiyor.
Netflix gibi kendi Media playeri gibi uygulamalarda arka planda video oynatıp izlerken whatsappda falan dolaşıyordum ve bir den bu özellik kayboldu ekranı ikiye de bölemiyorum özellikle netflixde. Bu sorunların çözümü nedir? Telefonda room gibi herhangi bir oynama yok. Teknosadan alınmış bir telefon

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Teknosa sanırım delta garantili satıyor. O kadar kullanıcı dostu olacaklarını sanmıyorum
Delta servisle kötü anılarım var dakika başı aramamaniz gerekir 20 iş günü dolana kadar yoksa telefonu vermiyorlar hakem heyeti ile ugrastiriyirlar bilginiz olsun

Oyla:

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Ghost screen donanımsal bir sorundur , bazı uygulamalarla hafifletildigi söylense de kesin çözüm için ekran değişimi gerektirir
Hocam bu sorun bende de var kvk ile iletişime geçtim ve eğer başka kullanıcıdan kaynaklı hata varsa ücretlendirme yapılır dediler. Şimdi benim telefonun arkasında hiç kılıftan çıkmamasına rağmen arkasında nokta nokta beyaz çizikler bulunmakta. Sizce bu yüzden kullanıcı hatası derler mi?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam bu sorun bende de var kvk ile iletişime geçtim ve eğer başka kullanıcıdan kaynaklı hata varsa ücretlendirme yapılır dediler. Şimdi benim telefonun arkasında hiç kılıftan çıkmamasına rağmen arkasında nokta nokta beyaz çizikler bulunmakta. Sizce bu yüzden kullanıcı hatası derler mi?
Dalga geçmiyorum, pasta polish yapın öyle gönderin hocam . Çoğu çizikleri araba için olan pasta polishle gideriyorum ben

Oyla:
Üst Alt