Yardım Sorunlar silsilesi

BilocanGöklerde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi 5 plu
Konular
12
Telefonumda ghost ekran başladı yaz başı. 1 sene olmadan bu kadar hızlı başlaması çok şaşırtıcı. Kendim bir işlem yaparak düzeltebilir miyim içi açılsın istemiyorum.
Hızlı şarj özelliği resmen kayboldu normal şekilde şarj oluyor ve çok geç oluyor ve erken bitiyor.
Netflix gibi kendi Media playeri gibi uygulamalarda arka planda video oynatıp izlerken whatsappda falan dolaşıyordum ve bir den bu özellik kayboldu ekranı ikiye de bölemiyorum özellikle netflixde. Bu sorunların çözümü nedir? Telefonda room gibi herhangi bir oynama yok. Teknosadan alınmış bir telefon

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam garantiniz varsa cihazı garantiye gönderin ekranınız değişsin, diğer sorunları da detaylı olarak yazarsanız servis cihaza gerekli müdahaleyi sağlayacaktır.

Oyla:

BilocanGöklerde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi 5 plu
Konular
12
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Netflix sorununu en azından kendim çözemem icin bir fikir verebilir misiniz ?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam netflix ile ilgili pek bilgim yok ancak uygulama verilerini temizleyip gözlem yapabilirsiniz.

Oyla:

BilocanGöklerde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi 5 plu
Konular
12
Hocam netflix ile ilgili pek bilgim yok ancak uygulama verilerini temizleyip gözlem yapabilirsiniz.
Hocam sadece Netflix değil, kendi Media playerinde de olmuyor. Eskiden sağ alt köşede küçük bir çerçeve içinde videolar oynatilirken çok rahat dolaşım yapabiliyordum

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam
Hocam sadece Netflix değil, kendi Media playerinde de olmuyor. Eskiden sağ alt köşede küçük bir çerçeve içinde videolar oynatilirken çok rahat dolaşım yapabiliyordum
Hocam cihazı sıfırlamayı deneyebilirsiniz, yedek alıp cihazı kapatın mi hesabınızın şifresini ve kullanıcı adını unutmayın not alın, cihazı açarken güç ve ses yükseltme tuşuna basın cihaz titreyene kadar. Recovery menü açılacaktır all wipe yaparak cihazı sıfırlayabilirsiniz.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Telefonumda ghost ekran başladı yaz başı. 1 sene olmadan bu kadar hızlı başlaması çok şaşırtıcı. Kendim bir işlem yaparak düzeltebilir miyim içi açılsın istemiyorum.
Hızlı şarj özelliği resmen kayboldu normal şekilde şarj oluyor ve çok geç oluyor ve erken bitiyor.
Netflix gibi kendi Media playeri gibi uygulamalarda arka planda video oynatıp izlerken whatsappda falan dolaşıyordum ve bir den bu özellik kayboldu ekranı ikiye de bölemiyorum özellikle netflixde. Bu sorunların çözümü nedir? Telefonda room gibi herhangi bir oynama yok. Teknosadan alınmış bir telefon
Hangi cihazı kullanıyorsunuz hocam

Oyla:
Üst Alt