Soru Soru Mi 6

• Konbuyu başlatan MYX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 732

MYX

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
14
Merhabalar tekrardan şimdi ben biraz takıntılı biriyim odama girdiğimde telefonu yatağıma attım hafif yükseklikten etraf karanlıktı eski arkası demir olan telefonuma vurmuş görünüşte zarar yok ama içinde bir problem varmıdır diye merak ettim :D bazılarına cidden saçma gelebilir ama eşyalarıma karşı çok takıntılıyım :D

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Siz gormenize rağmen bilmiyorsanız burdan nasıl bir cevap bekliyorsunuz hocam :) böyle durumlarda insanın psikolojik olarak rahatlaması gerekiyor, o yüzden demem o ki " bişey olmamıştır dostum " :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MYX

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
14
Siz gormenize rağmen bilmiyorsanız burdan nasıl bir cevap bekliyorsunuz hocam :) böyle durumlarda insanın psikolojik olarak rahatlaması gerekiyor, o yüzden demem o ki " bişey olmamıştır dostum " :)

hani dışta birşey yok ama içte varmıdır diye merak ettim :D

Oyla:

Dadaskolik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
mi not 2
Konular
4
içte sorun olsaydı zaten dışından belli olur

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
hani dışta birşey yok ama içte varmıdır diye merak ettim :D
Mesela ben de buna bir örnek vereyim, yaklaşık 45 dakika önce mi5 telefonumu düşürdüm ikinci kez betona. İlkinde arkasında ufak bir çatlak vardı ama içten çatlamışti distan el ile farkedilmiyordu, şimdi ise farkediliyor. Ön tarafta hem camın alt kısmında hem de üst kısmında boydan boya çatlak var. Umarım kırılmaz camdir o sadece :) diyeceğim o ki takmayin hocam anı yaşayın, olur da sorun oluşur telefonda o zaman yanıp tutuşun işte

Oyla:

MYX

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
14
Sa
Mesela ben de buna bir örnek vereyim, yaklaşık 45 dakika önce mi5 telefonumu düşürdüm ikinci kez betona. İlkinde arkasında ufak bir çatlak vardı ama içten çatlamışti distan el ile farkedilmiyordu, şimdi ise farkediliyor. Ön tarafta hem camın alt kısmında hem de üst kısmında boydan boya çatlak var. Umarım kırılmaz camdir o sadece :) diyeceğim o ki takmayin hocam anı yaşayın, olur da sorun oluşur telefonda o zaman yanıp tutuşun işte

Saolun hepiniz cidden güzel moral verdiniz :D ben bir bilgisayar almıştım odama kimseyi sokmuyordum millet çok rahat pc yerlerde geziyor :D zaten aradakşın dediği gibi işlemcide filan sorun olsa zaten gözükürdü arkadada sorun yok saolun tekrardan :)

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Sa

Saolun hepiniz cidden güzel moral verdiniz :D ben bir bilgisayar almıştım odama kimseyi sokmuyordum millet çok rahat pc yerlerde geziyor :D zaten aradakşın dediği gibi işlemcide filan sorun olsa zaten gözükürdü arkadada sorun yok saolun tekrardan :)
Rica ederim dostum, güzel günlerde kullanırsınız umarım

Oyla:
Üst Alt