Diğer Sonuçlandı-Mi6 ve EVO BT Servis Süreci (Dördüncü Gönderim Evo Btden Uzak Durun)

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Mahkeme nihayet sonuçlandı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkası aranmaz kimse uğraşmaz sanıp, bilerek cihazlara zarar vererek, kullanıcıların herhangi bir sorun yaşadığında onlara başvurmasını engellemeye çalışıyorlar. "ekran kalibrasyonu yapıldı" zaten en sık yalanları. Ne bu akıllı tahta falan mı kalibrasyon nasıl yapılıyormuş. Umarım kimse ellerine düşmez, size de hayırlı olsun diyorum.

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Hem geç hem de güç olmuş ama hak doğru şekilde aranınca adalet bir şekilde yerini bulmuş. Umarız para iadenizi alıp şu an içinize sinen biraz cihaz alıp gönül rahatlığıyla kullanırsınız.

WarLox

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mİ6
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Developer
Konular
1
gözünüz aydın geçmiş olsun .
Arkası aranmaz kimse uğraşmaz sanıp, bilerek cihazlara zarar vererek, kullanıcıların herhangi bir sorun yaşadığında onlara başvurmasını engellemeye çalışıyorlar. "ekran kalibrasyonu yapıldı" zaten en sık yalanları. Ne bu akıllı tahta falan mı kalibrasyon nasıl yapılıyormuş. Umarım kimse ellerine düşmez, size de hayırlı olsun diyorum.
Hem geç hem de güç olmuş ama hak doğru şekilde aranınca adalet bir şekilde yerini bulmuş. Umarız para iadenizi alıp şu an içinize sinen biraz cihaz alıp gönül rahatlığıyla kullanırsınız.

İgili arkadaşlara, güzel temennilerine teşekkür ederim.
Dert bitmedi daha tabi.Cihazı 23.11 de kargoyla istediler gönderdim.bugün 4.12 daha kargo yerine ulaşmamış.Hepsiburada Efsane cuma yoğunluğundan dolayı iade kabul etmiyormuş diyor aras ve hb müşteri temsilcisi.Yarın da sonuç alamazsam birde icra takibi başlatalım bakalım

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Oncelikle sonuc hayirli sana da helal olsun. Sanirim benzer surec ben ve delta servis arasinda yakinda baslayacak. ALLAH tan ablam saglam bir avukatta ben hic biseyle ilgilenmiyecegim. Kendisiyla yaptigimiz son gorusmeye istinaden cihaz geri odemesini rayiç bedelden talep etmenizi tavsiye ederim zira bugun en ucuz mi 6 3500 tl

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WarLox

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mİ6
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Developer
Konular
1
Oncelikle sonuc hayirli sana da helal olsun. Sanirim benzer surec ben ve delta servis arasinda yakinda baslayacak. ALLAH tan ablam saglam bir avukatta ben hic biseyle ilgilenmiyecegim. Kendisiyla yaptigimiz son gorusmeye istinaden cihaz geri odemesini rayiç bedelden talep etmenizi tavsiye ederim zira bugun en ucuz mi 6 3500 tl

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zamanlarda fiyat düşer diye düşündüğüm için öncelik fatura bedel iadesi istedim sonrasında yükselme ihtimaline karşılık değişim istedim.

Üst Alt