Diğer Son Mi Max 3'cüler kimler?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
benimkinin hala pili falan iyi gidiyor da Android auto da sorunlar yaşamaya başladım. sanırım artık gücü yetmiyor ve değiştirmeye karar verdim. 2019 ocak ayıncan beri 5.5 seneyi aşkın beraberliğimiz sonucunda yerini poco x6 pro ya bırakacak. elveda mi max 3 . umarım pişman olmam. :)
Şimdiden hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

sekaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
benimkinin hala pili falan iyi gidiyor da Android auto da sorunlar yaşamaya başladım. sanırım artık gücü yetmiyor ve değiştirmeye karar verdim. 2019 ocak ayıncan beri 5.5 seneyi aşkın beraberliğimiz sonucunda yerini poco x6 pro ya bırakacak. elveda mi max 3 . umarım pişman olmam. :)
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, bende kaldığım yerden devam😊 sadece şu sıralar artık bataryamı değiştirmeyi düşünüyorum. Ama bir yandan da cihazın içini açtırmak istemiyorum aradayim😔 kozmetik olarak hala ilk günkü gibi, çinden getirttigim kapaklı kılıfla kullanıyorum hayırlısı bakalım.

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, bende kaldığım yerden devam😊 sadece şu sıralar artık bataryamı değiştirmeyi düşünüyorum. Ama bir yandan da cihazın içini açtırmak istemiyorum aradayim😔 kozmetik olarak hala ilk günkü gibi, çinden getirttigim kapaklı kılıfla kullanıyorum hayırlısı bakalım.
aynen sizin gibiyim hocam sadece bir farkla, pil ben de hala iki gün gidiyor.

sekaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
aynen sizin gibiyim hocam sadece bir farkla, pil ben de hala iki gün gidiyor.
Peki bunun sırrı ne üstad maşallah 2 gün degil 1 güne de raziyim şuan, günlük 2-3 dolum istiyor benim batarya😊, gerçi kullanılan rom ve kernel uyumu da önemli, siz hangi romdasınız şu an?

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Peki bunun sırrı ne üstad maşallah 2 gün degil 1 güne de raziyim şuan, günlük 2-3 dolum istiyor benim batarya😊, gerçi kullanılan rom ve kernel uyumu da önemli, siz hangi romdasınız şu an?
sırrı ne bilmiyorum hocam,
emrkli olmadan önce iş sebebi ile yoğun telefon görüşmelerim oluyordu buna rağmen iki gün gidiyordu şarj. 4 yılfır emekliyim çok fazla telefon görüşmem yok, yine iki gün gidiyor ama telefon görüşmelerim %80 azaldı. ararsa arada bir Skorpi hocam arar.

rom olarak
Amarfukai portu
hiperos 1.0.6 android 14 kullanıyorum 2 aydır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-18-15-59-08-943_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-08-18-15-59-08-943_com.android.settings.jpg
    562,3 KB · Görüntüleme: 4

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
2
sırrı ne bilmiyorum hocam,
emrkli olmadan önce iş sebebi ile yoğun telefon görüşmelerim oluyordu buna rağmen iki gün gidiyordu şarj. 4 yılfır emekliyim çok fazla telefon görüşmem yok, yine iki gün gidiyor ama telefon görüşmelerim %80 azaldı. ararsa arada bir Skorpi hocam arar.

rom olarak
Amarfukai portu
hiperos 1.0.6 android 14 kullanıyorum 2 aydır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
android 14 ile o bataryayı bir gün kullanmanız mümkün değil. ben emekli ettim ama hala 1 günden fazla gidiyordu. sırrı android 10 miui 11 eu rom. tüm romları denedim. pili en uzun gideni o

Üst Alt