Yardım son güncelleme 8.10.11

metin12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 6x
Konular
11
arkadaşlar son güncellemeden sonra bu hataları almaya başladım. Kamerayı çok kullanıyorum. Bu hatayı nasıl giderim. yada 8.10.18 geçebilir miyim. cihazım 6x
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

XiaomiBoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Tercüman
Konular
1
Geri dönüt raporunuzu oluşturduktan sonra (isteğe bağlı) dilediğiniz bir MIUI sürümüne cihazını döndürmeyi deneyebilirsiniz. 8.10.11 den sonraki sürümde büyük ihtimalle sorun giderilecektir. Eğer uğraşmak istemiyorum derseniz de, 3. parti bir kamera uygulaması ile bir süreliğine devam edebilirsiniz. Saygılar.

Oyla:

metin12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 6x
Konular
11
Geri dönüt raporunuzu oluşturduktan sonra (isteğe bağlı) dilediğiniz bir MIUI sürümüne cihazını döndürmeyi deneyebilirsiniz. 8.10.11 den sonraki sürümde büyük ihtimalle sorun giderilecektir. Eğer uğraşmak istemiyorum derseniz de, 3. parti bir kamera uygulaması ile bir süreliğine devam edebilirsiniz. Saygılar.
hocam güncelleyicide hata veriyor. nasıl güncellerim

Oyla:

XiaomiBoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Tercüman
Konular
1
hocam güncelleyicide hata veriyor. nasıl güncellerim
Cihazınız için en gücel ROM dosyasını internetten indiriniz. Daha sonra indirmiş olduğunuz bu .zip uzantılı dosyayı, direkt olarak, içini hiç açmadan cihazınızın depolama köküne kopyalayınız. Yani bütün klasörlerin olduğu yere. Sonra updater yani güncelleyici uygulamasına girip, sağ üstten 3 noktaya basın ve ''choose update package'' veya ''güncelleme paketini seçin''e basın. Daha sonra indirmiş olduğunuz ROM u seçin. Gelen uyarılara da tamam deyin. Cihaz otomatik olarak ROM u yükleyecektir.

Oyla:
Üst Alt