son güncelleme 4.8.29 hakkında

iwalygenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Cihazım
HtcOneS (S3)
Konular
4
telefonu 4.8.29 a güncelledim fakat nedenini bilmiyorum ama sürekli bu hatayı alıyorum.
Android.forcess.acore diye bir hata sürekli karşıma çıkıyor. telefonda ayarlara tıklıyorum bu hata çıkıyor ve sonra kapanıyor başka şeye tıklıyorum yine bu hata çıkıyor ve kapanıyor. bu hatayla ilgili bazı konular var ama ne yaptıysam düzeltemedim. yardım edin lütfen

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
" />

" />

iwalygenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Cihazım
HtcOneS (S3)
Konular
4
Cvp: son güncelleme 4.8.29 hakkında

proton252 pid=9024 dateline=1410084999' Alıntı:
4.8.22 v5, 4.8.29 v6 diye hatırlıyorum. 4.8.22 de Türkçe dil ekli ise ise güncellemez, Ayrıca v6 için şimdilik Türkçe desteği yok.
4.8.22 de türkçe dil paketi yok jbartla türkçe dil ekleyip kullanıyordum bundan önceki güncellemelerdede problem yoktu. ama 4.8.29 da öyle degil nedense sadece orjinal olarak kullanabıliyorum yani çince ve ingilizce olarak türkçe dil ekledigimde problem çıkıyor. çeviride sorun yok olsaydı bundan öncekilerdede olurdu. bu problemi düzeltmek için aklınıza gelebilecek her yolu denedim ama genede olmadı sadece orjinal dilde kullanabiliyorum çince ve ingilizce.

Oyla:

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

V5 çeviri dosyaları V6 için uyumlu olmadığı içindir.

Oyla:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
RE:

4.9.5 güncellemesiyle bende bu hatayı almaya başladım . tam miui rom u sevmeye başlamışken bu olay beni soğuttu açıkçası . internette de kesin bir çözüm yok çünkü olasılık fazla....

baywuntov' Alıntı:
hocam hata vermesinin tek sebebi su senkronizasyon esnasında gmail de ki yedeği rehbere ekleyemiyor ve bu yüzden hata veriyo, bir önce ki sürümün kişi ve kişi deposu uygulamalarını root explorer yardımıyla system klasöründe ki yerlerine atarsanız sorun kesin olarak çözülecektir :)
kardeş iyi güzel hoş diyorsunda o bahsettiğin dosyaların nerede olduğunuda yazsaydın daha anlaşılır olurdu ve belki çözüm getirebilirdik...

Oyla:

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
Cvp: son güncelleme 4.8.29 hakkında

hocam multilanguage olan bi romdan system kısmından ContactsProvider, priv-app kısmından da Contacts uygulamalarını yine aynı şekilde türkçeleştirdiğiniz romda aynı yerlere atıp romu kurarsanız türkçe şekilde kullanabilirsiniz fakat bir güncelleme esnasında yine türkçeleştirdiğinizde yine aynı hatayı alabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt