İnceleme Şok Fiyatıyla F1 2021 Duyuruldu !

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

F1 severlerin vazgeçemediği serinin 2021 versiyonu duyuruldu!
Codemasters, 16 Temmuzda PC, yeni ve eski nesil konsollarda çıkış yapacağını belirtti.
Oyunda dikkat çeken özelliklerden biri de Devon Butler'in tekrar gün yüzüne çıkması.

Gelelim Fiyat Konusuna !

Codemasters firması, geçtiğimiz yılda EA tarafından alındığı için maalesef fiyat politikası da değişti.
92 liralık hem de Deluxe versiyonu fiyatıyla çıkan F1 2020'ye kıyasla 419 TL'den çıkış yapacak F1 2021.
Nedeni de EA firmasının kuru oyunlarda 1 euro ya da doları 1.50 liraya yakın alması yerine
direk yansıtması.

F1 severleri de asıl üzen Arjantin, Rusya gibi ülkelere özel fiyatlandırma yapılırken
Türkiye'ye yapılmaması, sizin fikirleriniz nelerdir?

/

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Pek şok fiyat değil aslında. Fifaya ön siparişle 600 lira veren adamım. R6 ya harcadığım toplam para ise 4000 tl nin net üstündedir. Pişmanmıyım değilim, ülkenin bahtını geçelim, Artık insan okadar emeğe biraz şımarmak istiyor bu ülkede ama bu şımarma gerçekten ay sonu pahalıya patlıyor.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Pek şok fiyat değil aslında. Fifaya ön siparişle 600 lira veren adamım. R6 ya harcadığım toplam para ise 4000 tl nin net üstündedir. Pişmanmıyım değilim, ülkenin bahtını geçelim, Artık insan okadar emeğe biraz şımarmak istiyor bu ülkede ama bu şımarma gerçekten ay sonu pahalıya patlıyor.
Alakası yok hocam, kuru olduğu gibi yansıtma olayını ülkede yapan tek firma EA. İsteseler bize de özel fiyatlandırma yaparlar ama işlerine gelmiyor para kaybı yaşamak. Rusya'da da pazarları büyük. Tamamen menfaatlerini göre hareket. Steam üzerinde de fiyatlarını aynı şekilde devam ettiriyorlar. Oyunlara level de artırmıyorlar. Oyun oynamak bir ülkede asla lüks de olmamalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu ülkenin bahtı böyle...facepalm~~
Maalesef alınan vergiler de cabası.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Alakası yok hocam, kuru olduğu gibi yansıtma olayını ülkede yapan tek firma EA. İsteseler bize de özel fiyatlandırma yaparlar ama işlerine gelmiyor para kaybı yaşamak. Rusya'da da pazarları büyük. Tamamen menfaatlerini göre hareket. Steam üzerinde de fiyatlarını aynı şekilde devam ettiriyorlar. Oyunlara level de artırmıyorlar. Oyun oynamak bir ülkede asla lüks de olmamalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef alınan vergiler de cabası.

Doğrudur ama EA da çok masum bir firma değil, orada demek istediğim aslen kur olayları felan değildi hocam EA nın satış politikalarıydı. :)

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
F1 2020 indirime girdi, %75 indirim ile 23₺ oldu. Bütçesi 21'e yetmeyenler için güzel bir alternatif :

kurabiyecanavarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramiz
Cihazım
iphone
Konular
0
Fiyat iyimiş, hala devam ediyor mu?

Üst Alt