Sohbet Sohbet köşesi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bugünkü Pazar neşeniz..

Adamın biri iş başvurusunda bulunmuş.
Görüşmeye çağırmışlar; görüşme esnasında yönetici sormuş, " Peki beklentilerin ne? Seni ne tatmin eder?"
Arkadaş saymaya başlamış, "Öncelikli olarak bir araba istiyorum, ayrıca şu anda bulunduğum dairenin kirası biraz fazla onu da şirketin karşılaması iyi olur, maaş olarak da 3000 dolardan aşağı çalışmam…"
Şirket yöneticisi, dinler ve, " Biz sana son model bir Cherokee ve Trabya’da bir villa vereceğiz, ayrıca bizim bu pozisyonumuz için planladığımız maaş 6000 dolardı,"demiş.
Bizim elemanın gözleri fırlamış, " Şaka yapıyorsunuz... " demiş.
Şirket yöneticisi cevabı yapıştırmış, " Evet ama önce siz başlattınız. "

Mutlu bir Pazar günü diliyorum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

DOBERDEN hocam, doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik eder, sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat temenni ederim.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Bugünkü Pazar neşeniz..

Görüşmeye çağırmışlar; görüşme esnasında yönetici sormuş, " Peki beklentilerin ne? Seni ne tatmin eder?"
Arkadaş saymaya başlamış, "Öncelikli olarak bir araba istiyorum, ayrıca şu anda bulunduğum dairenin kirası biraz fazla onu da şirketin karşılaması iyi olur, maaş olarak da 3000 dolardan aşağı çalışmam…"
Şirket yöneticisi, dinler ve, " Biz sana son model bir Cherokee ve Trabya’da bir villa vereceğiz, ayrıca bizim bu pozisyonumuz için planladığımız maaş 6000 dolardı,"demiş.

Güzelmiş Koçara Hocam, Karadenizli olduğunuz belli hemen bir neşe kattınız. Sağlıklı günler diliyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Güzelmiş Koçara Hocam, Karadenizli olduğunuz belli hemen bir neşe kattınız. Sağlıklı günler diliyorum.
Teşekkür ederim hocam. Hani Temel'e sormuşlar, ula Temel niye eldivenle yazaysun, zor olmay mu? Temel de cevap vermiş, Olmaz mu uşağum? Çok zor olay da el yazımın tanınmasını istemeyrum... Bizim ki de Temel hesabı, Karadenizli olduğumuzu gizlemeye çalışıyoruz da maalesef çok zor olayi... 8=) giggle~~

Huzur, sağlık ve mutluluk dileklerimle...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Bugünkü Pazar neşeniz..

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

DOBERDEN hocam, doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik eder, sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat temenni ederim.
Çok teşekkür ederim Hocam....

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
DOBERDEN hocam yeni yaşınızı kutlarım. Sevdikleriniz ve MIUI Türkiye ailesi ile birlikte Sağlık, huzur dolu ve darlık yüzü görmeden nice yıllar geçirmenizi dilerim.angel~~

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
DOBERDEN hocam yeni yaşınızı kutlarım. Sevdikleriniz ve MIUI Türkiye ailesi ile birlikte Sağlık, huzur dolu ve darlık yüzü görmeden nice yıllar geçirmenizi dilerim.angel~~
Çok teşekkürler Hocam..

Üst Alt