Sohbet Sohbet köşesi

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Sayın Iggy Azalea ben asla tartışma taraftarı değilim ve sizleri yazmış olduğum 1-2 yanlışa karşı bilgilendirci mesajımla üzdüysem, bağışlamanızı rica ediyorum....Sayın Mkalkan21 hocam sizden de konununuzu baltaladğımdan dolayı affınıza mazhar olmak isterim...Saygılarımla

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Estağfurullah hocam, asıl siz kusura bakmayın, sadece konunun sizin nezdinizde büyümemesi için söylemek istedim, yaşınızdan ve yaşadıklarınızdan dolayı hem hayat, hem de MIUI üzerine bilginiz ve tecrübeniz var. İğneleyici laflara tenezzül etmeyin lütfen, diğer üyeler kendi bildiklerini uygulasınlar.

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Estağfurullah hocam, oraya da yazdığım gibi benim öyle bir kastım yoktu. Sizin de tartışma açmak ya da kırıcı olmak gibi bir kastınızın olmadığını biliyorum. Kibarlığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
Sayın Iggy Azalea ben asla tartışma taraftarı değilim ve sizleri yazmış olduğum 1-2 yanlışa karşı bilgilendirci mesajımla üzdüysem, bağışlamanızı rica ediyorum....Sayın Mkalkan21 hocam sizden de konununuzu baltaladğımdan dolayı affınıza mazhar olmak isterim...Saygılarımla

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Selamunaleyküm Hayırlı Cumalarımız Olsun İnşallah
Bu Mubarek Cuma Gününde Rabbim Vatanımızı ve Milletimizi vede ÜmmetiMuhammedi Tüm Kötülüklerden,Şerlerden ve Musibetlerden Korusun İnşallah.
AMİN

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Herkese selamlar kendimi kısaca tanıtayım istanbul da yaşamaya çalışan 40 yaşında evli ve 5 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan biriyim. 1998 yılından bu yana bilgisayar piyasasında ırgat olarak çalışıyorum, hala bilişim ırgatı olarak çalışmaya devam ediyorum :) android ile tanışmam GM DSTL1 ile oldu, sonrasında LG GT540 satın aldım LG GT540 ile beraber googleandroid.gen.tr forum stesi ile tanışıp rom editleme custom rom kurma vs derken android sevgim iyice depreşti, enson LG GT540 için android 4.3 kurmuştum, sonrasında iyice pert olan telefonumu asus zenfone 5 (intel işlemcili) ile değiştirdim ki neredeyse beni çıldırtacaktı, intel android e bulaşmasın arkadaş, daha fazla dayanamayarak telefon arayışlarına başladım ve Xiaomi yi keşfettim uzun uzun araştırdım ve Cepport u buldum sonra yerlerine gittim tanıştım Burak beyle, Selim beyle, Ömer beyle, Ali osman beyle, Seyit beyle tanıştım kendilerine buradan da çok çok teşekkür etmeyi borç bilirim, onlar sayesinde kendi sitem olan kurup onlardan almış olduğum ürünlerin incelemesini de yine kendi kanalım olan kanalında yayınlamaya başladım, kendimede bir redmi note 4 global SD aldım hala kullanıyoru çok da memnunum, eğer olurda para durumumu ayarlarsam bir redmi note 5 almak istiyorum ama doların durumu malum. ayrıca bu site ile tanışarak bilgilerimi hem pekiştirdim hemde yeni şeyler öğrendim özellikle son buluşmada site yönetimi ile tanışmak çok güzeldi.
bende cepport için orda bi canlı yayın yaptım ayrıca sitede yayınladım umarım faydalı olmuştur.
hem site hem sizler hem cepport için her zaman desteğe hazırım.
bu arada tam 5 kişiye de xiaomi aldırdım hepsi bana teşekkür ediyor :D
paylaşmak güzeldir diyerek herkese selamlarımı gönderiyorum.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Herkese selamlar kendimi kısaca tanıtayım istanbul da yaşamaya çalışan 40 yaşında evli ve 5 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan biriyim. 1998 yılından bu yana bilgisayar piyasasında ırgat olarak çalışıyorum, hala bilişim ırgatı olarak çalışmaya devam ediyorum :) android ile tanışmam GM DSTL1 ile oldu, sonrasında LG GT540 satın aldım LG GT540 ile beraber googleandroid.gen.tr forum stesi ile tanışıp rom editleme custom rom kurma vs derken android sevgim iyice depreşti, enson LG GT540 için android 4.3 kurmuştum, sonrasında iyice pert olan telefonumu asus zenfone 5 (intel işlemcili) ile değiştirdim ki neredeyse beni çıldırtacaktı, intel android e bulaşmasın arkadaş, daha fazla dayanamayarak telefon arayışlarına başladım ve Xiaomi yi keşfettim uzun uzun araştırdım ve Cepport u buldum sonra yerlerine gittim tanıştım Burak beyle, Selim beyle, Ömer beyle, Ali osman beyle, Seyit beyle tanıştım kendilerine buradan da çok çok teşekkür etmeyi borç bilirim, onlar sayesinde kendi sitem olan kurup onlardan almış olduğum ürünlerin incelemesini de yine kendi kanalım olan youtube/technoshot.net kanalında yayınlamaya başladım, kendimede bir redmi note 4 global SD aldım hala kullanıyoru çok da memnunum, eğer olurda para durumumu ayarlarsam bir redmi note 5 almak istiyorum ama doların durumu malum. ayrıca bu site ile tanışarak bilgilerimi hem pekiştirdim hemde yeni şeyler öğrendim özellikle son buluşmada site yönetimi ile tanışmak çok güzeldi.
bende cepport için orda bi canlı yayın yaptım ayrıca sitede yayınladım umarım faydalı olmuştur.
hem site hem sizler hem cepport için her zaman desteğe hazırım.
bu arada tam 5 kişiye de xiaomi aldırdım hepsi bana teşekkür ediyor :D
paylaşmak güzeldir diyerek herkese selamlarımı gönderiyorum.
googleandroid.gen.tr kullanıcı adınız neydi hocam?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
googleandroid.gen.tr kullanıcı adınız neydi hocam?
hgurbuz78 diye hatırlıyorum genelde öyle kaydolurum da buraya full isimle kaydoldum :)
sonra o site satıldı falan yoksa sizmiydiniz sahibi :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hgurbuz78 diye hatırlıyorum genelde öyle kaydolurum da buraya full isimle kaydoldum :)
sonra o site satıldı falan yoksa sizmiydiniz sahibi :)
Hayır hocam sahibi değildik ama adminleriydik... Buranın kurucu kadrosu da googleandroid.gen.tr'nin çekirdek kadrosudur zaten :)

Üst Alt