Sohbet Sohbet köşesi

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Selamın aleyküm değerli forum üyeleri Mi 8 lite ile başlayıp Redmi note 11 pro 4g ile devam ettiğim xiaomi serüvenime son verdim kendime iPhone 13 pro max aldım bir haftadır kullanıyorum burada çok şey öğrendim herkese çok teşekkür ederim işiniz gücünüz rast gitsin sağlıklı mutlu huzurlu bereketli günler diliyorum Allah’a emanet olun arkadaşlar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Selamın aleyküm değerli forum üyeleri Mi 8 lite ile başlayıp Redmi note 11 pro 4g ile devam ettiğim xiaomi serüvenime son verdim kendime iPhone 13 pro max aldım bir haftadır kullanıyorum burada çok şey öğrendim herkese çok teşekkür ederim işiniz gücünüz rast gitsin sağlıklı mutlu huzurlu bereketli günler diliyorum Allah’a emanet olun arkadaşlar
Yeni cihazınız hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah.. Geri dönüşünüz de, bir çok Xiaomi ci gibi, yakın zamanda mı olur, göreceğiz hep birlikte

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam, iPhone nun da bir forumu veya benzer bir şeysi varmı?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Xiaomi kullanmak sigara kullanmak gibidir. Hiç bir faydası yoktur ama zararları çoktur. Yine de bile bile kullanmak istersiniz. Kaya gibi sağlam iradesi ve sarsılmaz azmiyle bu zararlı alışkanlıktan kurtulduğunu zannedenler var tabii... giggle~~
Ne var ki onlar da belli bir süre sonra boşluğa düştüğünü hissedip tekrar geri dönmekten başka yol bulamıyorlar. Çünkü Xiaomi' in o nev-i şahsına münhasır mikropları bir kez kullananın en gizli ve mahrem hücrelerine yerleşmiştir bir kere. Artık kurtuluşu yoktur.8=)facepalm~~
Misal benim durumum daha da vahim. Sigarayı bırakalı 24 yıl olmuş ama bu Xiaomi iletinden ne yaparsam yapayım bir türlü kurtulamıyorum. Ne o beni bırakıyor ne de ben onu.
Artık nasıl bir hastalıksa. wasntme~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Xiaomi kullanmak sigara kullanmak gibidir. Hiç bir faydası yoktur ama zararları çoktur. Yine de bile bile kullanmak istersiniz. Kaya gibi sağlam iradesi ve sarsılmaz azmiyle bu zararlı alışkanlıktan kurtulduğunu zannedenler var tabii... giggle~~
Ne var ki onlar da belli bir süre sonra boşluğa düştüğünü hissedip tekrar geri dönmekten başka yol bulamıyorlar. Çünkü Xiaomi' in o nev-i şahsına münhasır mikropları bir kez kullananın en gizli ve mahrem hücrelerine yerleşmiştir bir kere. Artık kurtuluşu yoktur.8=)facepalm~~
Misal benim durumum daha da vahim. Sigarayı bırakalı 24 yıl olmuş ama bu Xiaomi iletinden ne yaparsam yapayım bir türlü kurtulamıyorum. Ne o beni bırakıyor ne de ben onu.
Artık nasıl bir hastalıksa. wasntme~~
ORD gibi bir hastalık ama bu oldukça zararsız ve o kadar da keyifli bir alışkanlık, hele bir de global rom kullanılıyorsa

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam.

Üst Alt