Sohbet Sohbet köşesi

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Selamın aleyküm hayırlı sabahlar hayırlı işler güçler olsun sağlıklı mutlu huzurlu bereketli bir gün olsun inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun arkadaşlar
Tüm güvenlik güçlerimize vatan için çalışanlara rabbim güç kuvvet versin dualarımızı kabul etsin 🇹🇷 🤲🏻
Tüm dünyada zülüm gören kardeşlerimize rabbim dualarımız ile yardım etsin inşallah🤲🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Günaydın , neden kimse yok artık bu konuda ?
Herkes çekildi katılım sadece cep telefonu sorunları için bu üzücü bir durum aslında

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Selamın aleyküm hayırlı sabahlar hayırlı işler güçler olsun sağlıklı mutlu huzurlu bereketli bir gün olsun inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun arkadaşlar
Tüm güvenlik güçlerimize vatan için çalışanlara rabbim güç kuvvet versin dualarımızı kabul etsin 🇹🇷 🤲🏻
Tüm dünyada zülüm gören kardeşlerimize rabbim dualarımız ile yardım etsin inşallah🤲🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkes çekildi katılım sadece cep telefonu sorunları için bu üzücü bir durum aslında
Aynen , üzücü forum canlanması lazım.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Siz değerli üstatlarıma bu konuda katılamıyorum maalesef...

Forum temel var olma amacına - sizin deyişinizle yani telefon soru ve sorunlarının çözümüne- son derece uygun bir şekilde devam ediyor ve oldukça da canlı. Burası forumun en hareketli olduğu dönemlerde bile günaydın/iyi akşamlar dilekleri dışında çok da faal olmamış bir konuydu. Bu iyi dileklerin bazen ikili hatta üçlü sohbetlere döndüğü ve samimiyetin ilerlemesine ön ayak olduğu da oldu tabii ki ama geçmiş 1918 sayfanın çok büyük çoğunluğu günaydın dileklerinden ileriye pek gitmedi. İlk sayfada 3. mesajda yer alan konu gibi bir ortam oluşmadı. Galiba bu durumda burasının daha ciddi bir forum olması oldukça önemli bir pay sahibi. Ki bence bu oldukça güzel :)

Yani bir forum müdavimi olarak çok büyük bir kayıp olduğunu düşünmüyorum. Az çok web işlerinden anlamaya çalışan bir acemi olarak baktığımda da her sayfada yazılan aynı şeylerin sitenin gelişimine etkisi olmayacağını, bu nedenle bu açıdan da bir kayıp olmadığı kanaatindeyim. Elbette merhabalarını eksik etmeyen siz değerli üstatlarımızın mesajlarını görmek güzel ama olmasa da forum adına büyük kayıp olarak değerlendirilmemeli, yazılmayanlar üzüntü sebebi olmamalı bence. Esas önemli olan insanların sorunlarına ve sorularına çözüm bulabilmek.

Hüseyinavni

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin Avni
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Konular
17
Sevgili onununcuköy hocama kesinlikle katılıyorum...değerli Skorpi üstad bu konuyu açtığında o da burasının bir günaydın, hayırlı sabahlar köşesine döneceğini tahmin etmedi sanırım....zaten o da artık bıkmış olmalı ki, burayı bıraktı geçen sene sonu itibariyle...birde yaşlılığının vermiş olduğu yorgunluk olsa gerek.forumda hiç görünmüyor, umarım kendileri iyidir8=)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Günler geçiyorda bomboş geçiyor gibi.
Kesinlikle doğru. Bir hafta işe gidiyorum, hafta nasıl geçiyor anlamıyorum. Hafta sonu oluyor. Hafta sonunun nasıl geçtiğini de anlamıyorum. Saçma sapan bir kısır döngü.

Üst Alt