Sohbet Sohbet köşesi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
206
Hocam, yeni işiniz nasıl, alışabildinizmi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Merhabalar hocam. Sorduğunuz için çok teşekkür ederim. Mecburen alışıyoruz.
Hani MFÖ nün bir şarkısı varya. Erken kalkmak mecburen işe gitmek mecburen eve dönmek mecburen mecburiyetten :)

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba
Hayırlı geceler 1 senedir kullanmakta olduğum global kayıtlı 10T Pro 8/256 gri renk telefonumu satmayi düşünüyorum sizce ederi nedir çok değişik rakamlar var cihazım kusursuz çiziksiz dir. Alıcı olsanız ne verirsiniz :) fason kutusu var orijinal şarj aleti ve kablosu var

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Merhaba
Hayırlı geceler 1 senedir kullanmakta olduğum global kayıtlı 10T Pro 8/256 gri renk telefonumu satmayi düşünüyorum sizce ederi nedir çok değişik rakamlar var cihazım kusursuz çiziksiz dir. Alıcı olsanız ne verirsiniz :) fason kutusu var orijinal şarj aleti ve kablosu var
Konuyu satış bölümüne açın, rakam belirtin ve cihaza ait fotğraflar sunmalısınız hocam

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
Herkese günaydın, hayırlı sabahlar, güzel bir hafta sonu olması dileğiyle, İstanbul'dan sevgilerimle

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Konuyu satış bölümüne açın, rakam belirtin ve cihaza ait fotğraflar sunmalısınız hocam

Biliyorum sayın dedemiz :) muhabbet olsun die buraya yazdım tam niyetli değilim aslında iPhone se lansmanı bekliyorum beklentimi karşılar ise satılığa çıkaricam

Linurice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Poco M3 Pro 5G
Konular
1
Biliyorum sayın dedemiz :) muhabbet olsun die buraya yazdım tam niyetli değilim aslında iPhone se lansmanı bekliyorum beklentimi karşılar ise satılığa çıkaricam
Şu Apple'da bir türlü batarya işini çözemedi ya. Umarım SE 2 gibi batarya kıtı bir model yapmamıştır Apple. Hayır anlamıyorum da çok ucuz modellerde bile 5000-6000 mAh batarya standart oldu olacak Apple halen kıt kadar batarya ile meydan okuyor diğer cihazlara. Zaten elinde hayvan gibi verimli A serisi SoC'lar var o kıt bataryayla bile meydan okuyor bassana devasa bataryayı piyasa şenlensin.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Şu Apple'da bir türlü batarya işini çözemedi ya. Umarım SE 2 gibi batarya kıtı bir model yapmamıştır Apple. Hayır anlamıyorum da çok ucuz modellerde bile 5000-6000 mAh batarya standart oldu olacak Apple halen kıt kadar batarya ile meydan okuyor diğer cihazlara. Zaten elinde hayvan gibi verimli A serisi SoC'lar var o kıt bataryayla bile meydan okuyor bassana devasa bataryayı piyasa şenlensin.
Batarya ve touch id yi se 3 te çözer ise satış rekorları kırar diye tahmin ediyorum

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Bende se3 bekliyorum bataryayı yükseltirse almayı düşünüyorum hala mi 6 dayım Xiaomi mi 6 gibi küçük telefon çıkarmıyor koca koca telefonlar nerede taşıyacaksın iPhone gibi mini modeller çıkarsa ne güzel olurdu

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt