Sohbet Sohbet köşesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Günaydın hocam

5 sene geçti aradan hocam haha-- İş yeri sendikası ile birlikte İstanbul da Xiaomi fabrikasına geldik işten çıkarılan kişilere destek olmaya 8=)
clap~~ clap~~

Bizim adımıza da bir pankart götürseydiniz keşke hocam.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
clap~~ clap~~

Bizim adımıza da bir pankart götürseydiniz keşke hocam.
Hocam zaten daha öncelerin de çıkarılan çalışanlarımız gerekeni yapmışlar şuan anlaşmak için taleplerde bulunmuşlar bugün içeride konuşmaları olacak. Eğer olurda bir sorun çıkartırlarsa dışarı dan içeri gireceğiz burada olduğumuzu ve işçilerimizin yanında olduğumuzu göstereceğiz.smirk~~Ayrıca duyduğuma göre kadın çalışanlarımız da fabrika önünde 5 gün eylemlerine devam etmişler geceleri gündüzleri bir şekilde onlara da helal olsun gerçekten.clap~~ Ufak tefek çalışanlar içeri almaya başlamışlar bakalım inşallah herkes işine kavuşur. İnşallah hocam o günler de gelir şuan Türk Metal sendikası ile birlikte dışarıda bekliyoruz, reklam pek yaptırmayabilirler. wasntme~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam zaten daha öncelerin de çıkarılan çalışanlarımız gerekeni yapmışlar şuan anlaşmak için taleplerde bulunmuşlar bugün içeride konuşmaları olacak. Eğer olurda bir sorun çıkartırlarsa dışarı dan içeri gireceğiz burada olduğumuzu ve işçilerimizin yanında olduğumuzu göstereceğiz.smirk~~Ayrıca duyduğuma göre kadın çalışanlarımız da fabrika önünde 5 gün eylemlerine devam etmişler geceleri gündüzleri bir şekilde onlara da helal olsun gerçekten.clap~~ Ufak tefek çalışanlar içeri almaya başlamışlar bakalım inşallah herkes işine kavuşur. İnşallah hocam o günler de gelir şuan Türk Metal sendikası ile birlikte dışarıda bekliyoruz, reklam pek yaptırmayabilirler. wasntme~~
Umarım arkadaşlarımız haklarına kavuşurlar, emeklerinin karşılığını alırlar hocam. Size ve Türk Metal Sendikası'na da çok teşekkürler ve tebrikler. clap~~

"Biz" derken reklam amaçlı değildi :) Böyle bir durumdan reklam çıkartmaya çalışmak son derece anlamsız ve etik dışı olurdu zaten. Yani miuitürkiye değil Xiaomi kullanıcılarının veya MIUI Fanlarının yanlarında olduğunu belirten bir destek anlamında yazmıştım.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Umarım arkadaşlarımız haklarına kavuşurlar, emeklerinin karşılığını alırlar hocam. Size ve Türk Metal Sendikası'na da çok teşekkürler ve tebrikler. clap~~

"Biz" derken reklam amaçlı değildi :) Böyle bir durumdan reklam çıkartmaya çalışmak son derece anlamsız ve etik dışı olurdu zaten. Yani miuitürkiye değil Xiaomi kullanıcılarının veya MIUI Fanlarının yanlarında olduğunu belirten bir destek anlamında yazmıştım.
Kavuşacaklarına inanıyorum hocam sendikamız büyük ve bize düşen en büyük görev onların yanında olduğumuzu göstermemiz ve birlikte hareket etmemiz. happy~~

Anladım hocam elbette ancak onlar farklı anlayabilirler o yüzden dedim. Şuan sendika üyesi birçok insan burada ve sosyal medya üzerinden de çok ses getirecek bu iş ☺️

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Günaydınlar herkese ve sabah güzel bir haber vereyim sonuçlar şuanda çok iyi çıkarılan işçilerden sıfırdan belge isteyip işe geri başlayacaklar

ᴊᴜsᴛ ʙᴇ ʏᴏᴜʀsᴇʟғ 8=)

჻ Cihaz: Mi9T | ჻ MIUI: Global 12.1.4 | ჻ Bootloader: Locked

Son düzenleme:
Üst Alt