Sohbet Sohbet köşesi

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
her kese günaydın öncelikle ülkemizin başı sagolsun şehitlerimizin ruhu şaad mekanları cennet olsun .

bu yazılımcıların redmi 8 de bulupta diğer tellerde 9pro 9s ya ne bileyim başka bir telefonda neden ne yok onu anlamadım
12,5 redmi 8 de betaları var ama baz yeni telefonlarda yok çözemedim gitti .

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Arkadaşlar kimseden ses seda yok, bari ben mevzu açayım. Sizce bu yıl şampiyon kim olur? 70-68-68 puan dizilimi mevcut, Lider Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe sıralaması var. Yıllar sonra ilk defa bu kadar heyecanlı bir yarış var, sizce durumlar ne olur? Trabzonspor da 4. pozisyonda ama şansı Alanyaspor mağlubiyeti sonrası çok azaldığı için yer vermedim. Bence iş tamamen Beşiktaş-Fenebahçe maçında kopacak. Bakalım nasıl bir yarış bitecek, Fenerbahçeme başarılar :)

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Arkadaşlar kimseden ses seda yok, bari ben mevzu açayım. Sizce bu yıl şampiyon kim olur? 70-68-68 puan dizilimi mevcut, Lider Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe sıralaması var. Yıllar sonra ilk defa bu kadar heyecanlı bir yarış var, sizce durumlar ne olur? Trabzonspor da 4. pozisyonda ama şansı Alanyaspor mağlubiyeti sonrası çok azaldığı için yer vermedim. Bence iş tamamen Beşiktaş-Fenebahçe maçında kopacak. Bakalım nasıl bir yarış bitecek, Fenerbahçeme başarılar :)
Artık bıraktım takip etmeyi sonu hep hüsrandı.. Ama şimdi ümitliyim. :)

Üst Alt