Sohbet Sohbet köşesi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Herkese iyi pazarlar :)

Özel olarak konu açmak veya kişiye özel uyarı yapmak yerine buradan küçük bir hatırlatma yapmak istedim. Zaten bu mesajımın ilgilileri burayı da okuyorlar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içerisinde Ücretli Onarımlar alt forumunu oluşturduk ve bu forumla beraber yeni kurallar da getirdik. Bu yeni kurallarımız içerisinde gözden kaçmış olabileceğini düşündüğüm bir kuralımız var...

• 1.4. Teknisyen Yönlendirmeleri : Forum geneli içerisinde ücretli onarım gerektiren yardım taleplerine kullanıcı etiketleyerek ve/veya özel mesaj yoluyla yönlendirme yapılması tüm üyeler için yasaktır. Bu şekilde yapılan yönlendirmeler kaldırılacak, yönlendirme yapan kullanıcıya ceza puanı uygulanacaktır. Yönlendirme sadece forum bağlantısına (Ücretli Onarımlar) yapılacaktır. Yönlendirme yapılırken forum kullanıcısına yapılan yönlendirmenin ücretli olduğunun belirtilmesi zorunludur.
Herhangi bir cezai yaptırımla karşılaşılmaması için herkesten kuralımızda altını çizerek turuncu renk ile belirtmiş olduğum bölüme özel olarak dikkat etmesini rica ediyorum.

İyi forumlar.
Geriye dönük işlemez bu umarım hep zenex abimi etiketliyordum.

Üst Alt