Yardım Softbrick Mi8 se

kenami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi 6 6/128
Meslek
öğrenci
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
9.3.7
Telefon Modeli
Mi 8 se
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, xiaomi mi 8 se cihazım var sanırım softbrick oldu yardım eder misiniz

Öncelikle telefon ekran kilidini unuttum açamadım telefonu sonra Twrp ile telefona rom attım telefon açıldı bu sefer de şebeke sorunu oldu bende Bi fabrika ayarlarını sifirliyim dedim bu hale geldi telefon fastboot modunu açip pc ye bağlanınca ekran değişiyor press any key ekranı geliyor telefon miui ekranında kalıyor hiç bir şey yapamıyorum yardım eder misiniz çözümü nedir bunun

Ekli dosyalar

• IMG_20190706_224324.jpg
    IMG_20190706_224324.jpg
    496,5 KB · Görüntüleme: 41

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
twrp ye girebiliyormusunuz ?

Oyla:

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Heralde ayarlardan sıfırlama yaptınız.Fastboota alıp twrp yükleyin açılır.

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Merhaba, xiaomi mi 8 se cihazım var sanırım softbrick oldu yardım eder misiniz

Öncelikle telefon ekran kilidini unuttum açamadım telefonu sonra Twrp ile telefona rom attım telefon açıldı bu sefer de şebeke sorunu oldu bende Bi fabrika ayarlarını sifirliyim dedim bu hale geldi telefon fastboot modunu açip pc ye bağlanınca ekran değişiyor press any key ekranı geliyor telefon miui ekranında kalıyor hiç bir şey yapamıyorum yardım eder misiniz çözümü nedir bunun

Şununla kolayca unbrick edebileceğinizi düşünüyorum cihazınız bence brick olmamış gibi duruyor açıklamada yeterli malumat da vermemişsiniz

Oyla:

kenami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi 6 6/128
Meslek
öğrenci
Konular
3
tam anlamıyorum hocam bu işlerden ama şuan sadece fastboot ekranını açabiliyorum ve telefon kapanmıyor açılmıyorda ekran sadece fotoğraftaki gibi miui yazıyor alttada unlocked yazıyor şuan baya bi araştırıyorum twrp bootloader nedir ne değildir öğrenmeye çözüm bulmaya çalışıyorum

Oyla:

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
hemen birşeyler deneyelim o halde Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı bu linkden öncelikle cihazınızı fastboot moduna alıp twrp kurunuz daha sonra bu linkdende stabil eu romu indirip cihazınızın hafızasına atınız. Twrp yi kurdukdan sonra indirdiğiniz romu twrp ile flashlayınız bu kadar

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
tam anlamıyorum hocam bu işlerden ama şuan sadece fastboot ekranını açabiliyorum ve telefon kapanmıyor açılmıyorda ekran sadece fotoğraftaki gibi miui yazıyor alttada unlocked yazıyor şuan baya bi araştırıyorum twrp bootloader nedir ne değildir öğrenmeye çözüm bulmaya çalışıyorum
Xiaomi dünyasına hoşgeldiniz hocam , aradığınızı büyük ihtimalle forumda bulabilirsiniz kolay gelsin :)

Oyla:

kenami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi 6 6/128
Meslek
öğrenci
Konular
3
hemen birşeyler deneyelim o halde Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı bu linkden öncelikle cihazınızı fastboot moduna alıp twrp kurunuz daha sonra bu linkdende stabil eu romu indirip cihazınızın hafızasına atınız. Twrp yi kurdukdan sonra indirdiğiniz romu twrp ile flashlayınız bu kadar
Twrp yi kuramıyorum hocam, cihaz fastboot ekranından çıkıyor

Oyla:
Üst Alt