Haber Snapdragon 820 yonga setli mini Xiaomi akıllı telefonu ortaya çıktı

Xiaomi’nin iPhone SE modelinin karşısına çıkarmak için hazırladığı yeni 4.3 inçlik performans canavarı akıllı telefonu internete sızdırıldı. Modelin adı henüz bilinmiyor

Apple’ın ailedeki en güçlü olmaya aday 4 inçlik iPhone SE modelini satışa sunmasının ardından, Android cephesinde de hareketlilik başladı. Xiaomi, gerçek bir performans canavarı olmaya aday yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Xiaomi’nin bu hamlesi uzun süredir biliniyor ancak ilk kez görseller de ortaya çıkmaya başladı. Mütevazi bir görünüme sahip olan bu yeni akıllı telefon, 4.3 inçlik IPS ekranında 720p çözünürlük barındırıyor. Snapdragon 820 ve 3GB LPDDR4 RAM ile birlikte bu boyuttaki en güçlü Android telefonu ile karşı karşıyayız.
  1. Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
13MP çözünürlüğünde kamera, 32GB depolama kapasitesi ve Home butonunda parmak izi okuyucu özellikleri ile, Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu performans arayan tüketicilere hitap edecek. Cihazın fiyatının 275$ civarında olacağı tahmin ediliyor. Tüketicilerin bu tarz modellere göstereceği tepki sonucunda, pazarın yeniden 4-4.5 inç arasındaki güçlü modellerle kaplandığını görmemiz mümkün olabilir.

kaynak:

----

kendi yorumum şu hamam tası gibi telefon taşıyacağıma minik canavar taşırım daha iyi acaba çıktığında getirilebilr mi ki ülkemize ? resmi mi temsilcisi yani sitemiz tarafından ??

evladiyelik cihaz yapmışlar :D

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
bence çok hoş bi haber 6 inç. ekranlarla millet neresine koyacağını şaşırdığı bu zamanda çok akıllıca olur beklemek lazım.....

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
4.3 biraz küçük olur bence 4.7 yapsaydı şöyle en idealinden. Galaxy alpha gibi mesela çok premium bir cihaz

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
zehir gibi olmuş bence...

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
4.3 küçük 4.7 ideal olurdu

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sbircek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi4S
Meslek
Yazılım Destek Uzmanı
Konular
7
3,7 yapsınlar artık o kadarda risk almazlar 4,7 civarı altı telefon üretmezler bana kalırsa.

Üst Alt