Duyuru SMS Onaylı Üyelik Sistemi

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
HiddeNKinG Hocam kod gelmiyor telefonuma.. Acaba genel bir sorun mu ? bir kaç defadır farklı zamanlarda denemem oldu.. Numaramı hem 0 ile hem de 0'sız yazdım ama nafile..

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Tekrar Merhaba,
Aylar önce denemiştim ama başaramamıştım. İmza kullanabilmek için telefon numaramın onaylanması lazım ama sistem üzerinden numaramı yazıp sms gönder dediğimde maalesef gelen herhangi bir mesaj olmuyor.. Sistem yöneticisi üzerinden belki manuel onaylama vs oluyorsa ve yaparsanız sevinirm. Derim imza kısmını da kullanabilmek...

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Tekrar Merhaba,
Aylar önce denemiştim ama başaramamıştım. İmza kullanabilmek için telefon numaramın onaylanması lazım ama sistem üzerinden numaramı yazıp sms gönder dediğimde maalesef gelen herhangi bir mesaj olmuyor.. Sistem yöneticisi üzerinden belki manuel onaylama vs oluyorsa ve yaparsanız sevinirm. Derim imza kısmını da kullanabilmek...

Sebebini ben söyleyeyim, KKTC'de hizme veren bir operatör abonesi olduğunuz için Türkiye firmaları size direkt SMS gönderemiyor olmalı.

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Sebebini ben söyleyeyim, KKTC'de hizme veren bir operatör abonesi olduğunuz için Türkiye firmaları size direkt SMS gönderemiyor olmalı.
Hocam tahmin için teşekkürler fakat kktcell (benim operator) zaten Turkcell alt yapısını kullanıyor. Elbette tahmininizde haklı olabilirsiniz. Bir daha arastiracagim

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Hocam tahmin için teşekkürler fakat kktcell (benim operator) zaten Turkcell alt yapısını kullanıyor. Elbette tahmininizde haklı olabilirsiniz. Bir daha arastiracagim

Sektörde faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorum, bu konuya ziyadesiyle hakimim :) KKTCell aslında Turkcell ama Türkiye operatörleri ve KKTC operatörleri farklıdır. Yani teknik olarak değil ama bürokratik olarak farklı olduğu için KKTC'ye sms göndermek istendiğinde bunun için farklı altyapı ve antlaşmalar gerekir.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Firmaya göre değişiyor. Facebook, Instagram'dan Türkiye'ye nasıl Sms geliyor ise, firmadan firmaya yurt dışına sms hizmeti de değişmekte.

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Firmaya göre değişiyor. Facebook, Instagram'dan Türkiye'ye nasıl Sms geliyor ise, firmadan firmaya yurt dışına sms hizmeti de değişmekte.

Haklısınız, bir sonraki mesajımda bahsettiğim antlaşmaları yapan firmalar gönderebilir..

Üst Alt