Yardım SMS gönderdiği halde listede görünmeme sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

hacim2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note4X
Konular
4
Değerli forumdaşlar! Öncelikle hepinize hayırlı bayramlar.

Rehberde kayıtlı bir numaraya SMS gönderiyorum, "Gönder"e basınca mesaj kayboluyor ancak sms gidiyor, alındı pop-up ı da çıkıyor lakin sms listesinde bu kişinin sms leri çıkmıyor. Aynı kişiden gelen SMS de bildirimde bilinmeyen kişi gibi görünüyor, ancak SMS kayboluyor. Diğer numara ve kişilerde bu sorun yok.
Denediklerim:
  • SMS engelleme ile ilgisi yok; kişi listede değil. Hatta engellemeyi tamamen kapattım yine aynı.
  • SMS uygulamasının önbellek ve diğer verilerini sildim, yine olmadı.
  • Rehberden kişiyi sildim, numara olarak SMS attım-aldım gene aynı.
ROM: 9.6.2.0 stabil
Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Ceki_94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 4X
Konular
4
Mesajlar bölümüne gel aşağı doğru ekranı kaydır orda gizlilik koruma sı var şifreyi gir mesajın gizlen miş olabilir

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hacim2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note4X
Konular
4
Mesajlar bölümüne gel aşağı doğru ekranı kaydır orda gizlilik koruma sı var şifreyi gir mesajın gizlen miş olabilir

Hocam süpersiniz!clap~~
Aynen dediğiniz gibiymiş durum. Ben bir ara gizlemişim o kişiyi, özel birisi olduğu için bu özelliği onda denemişim. inlove~~
Çok teşekkür ederim sorun çözüldüdance~~

Oyla:

Ceki_94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 4X
Konular
4
Önemli değil ben hala o özelliği kullanıyorum :)
Hocam süpersiniz!clap~~
Aynen dediğiniz gibiymiş durum. Ben bir ara gizlemişim o kişiyi, özel birisi olduğu için bu özelliği onda denemişim. inlove~~
Çok teşekkür ederim sorun çözüldüdance~~

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Her olayda. "Format at düzelir demeyi bırakın. Eminim oda biliyordur

Sorunların büyük bir çoğunluğu yapılan ayarlardan, kullanılan programlardan, MIUI sürümünden kaynaklanıyor, konu sahibi sorunun çözümü için yaptığı işlemleri de anlatmış, ben bunların üzerine format atmasını söyledim, eğer hiç bir işlem yapmadan sorsaydı bu yaptıklarını yapmasını isteyecektim, ben en azından bir fikir vererek yapması gerekeni belirttim, format atmayı bilmeyen üyelerde çok forumda, bana sitem edeceğinize bilginizle (varsa) konu sahibine yardımcı olsaydınız daha faydalı bir iş yapmış olurdunuz. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Sorunların büyük bir çoğunluğu yapılan ayarlardan, kullanılan programlardan, MIUI sürümünden kaynaklanıyor, konu sahibi sorunun çözümü için yaptığı işlemleri de anlatmış, ben bunların üzerine format atmasını söyledim, eğer hiç bir işlem yapmadan sorsaydı bu yaptıklarını yapmasını isteyecektim, ben en azından bir fikir vererek yapması gerekeni belirttim, format atmayı bilmeyen üyelerde çok forumda, bana sitem edeceğinize bilginizle (varsa) konu sahibine yardımcı olsaydınız daha faydalı bir iş yapmış olurdunuz. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Zaten format atmak çözer fakat fotoğraflar videolar şarkılari yok mu adamin hepsi silinecek yapacağı en son iş olmalı

Oyla:

hacim2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note4X
Konular
4
Hocam size de teşekkürler. Siz de haklısınız, son çare de olsa format gerekebilir bazen. Bunu da bilmeyen olabilir tabi ki.
Hepiniz sağolun.

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Zaten format atmak çözer fakat fotoğraflar videolar şarkılari yok mu adamin hepsi silinecek yapacağı en son iş olmalı

Yedek alabilir, neyse yaşının verdiği ergenliğe bırakıyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt